Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -55 m2
Cmimi - 250 euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRR-613-42)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.

Me siperfaqe 55 m2, apartamenti ju ofron te gjitha kushtet per te jetuar.

Ne te perfshihet salloni i ndenjes dhe i gatimit, dhoma e gjumit, ballkon dhe banjo, te cilat jane te mobiluara ne menyre bashkohore.

Pajisjet jane pothuajse te reja, si: frigorifer, sobe, TV, lavatrice etj.

Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te nje te kompleksi pallatesh, i cili ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Ne te do te gjeni ashensor dhe administrim 24h, vende pushimi, markete, banka, biznese, bar kafe e shume te tjera.

 

Cmimi: 250 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane, (TRS-318-33d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:82.000 Euro

Apartament per zyra me qera ne zonen e Ish Ekspozites ne Tirane, (TRR-617-69d)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen  Nikolla Jorga. Zyra ndodhet ne katin e...

Cmimi:500 Euro

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges 3 Vellezerit Kondi ne Tirane (TRS-617-70L)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Oso Kuka ne Tirane Vila pozicio...

Cmimi:500.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Mine Peza Tirane (TRS-717-1K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes me akses dire...

Cmimi:110.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRS-717-2K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri prane Bllokut, ne...

Cmimi:308.000 Euro