Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -250 m2
Cmimi - 1200 euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 2 kateshe me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-613-43)

Vile me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Vila eshte e pozicionuar ne nje lagje te njohur dhe te vjeter te qytetit.

Ajo eshte ndertuar ne vitin 1997 dhe disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt.

Ne qera perfshihet kati i II dhe III i viles, qe kane hyrje me vete, me shkalle te brendshme.

Secili kat ka nje siperfaqe prej 125 m2, te cilen mund ta organizoni ne varesi te biznesit tuaj.

Aktualisht kati i II ofron sallon te madh, 2 dhoma, dhome e vecante gatimi dhe ngrenie dhe tualet.

Kati i III perfshin kuzhinen dhe 4 dhoma, si dhe tualet.

Vila eshte e pajisur me 8 kondicioner, uje dhe drita 24 h, te gjitha instalimet e nevojshme etj.

Eshte mjaft e pershtatshme per fondacione, zyra, organizata, shkolla, pasi ofron mundesi te mira reklamimi.

 

Cmimi: 1200 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-713-30)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane. A...

Cmimi:400 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-715-15m)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Pozi...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 ne shitje mbi Kolegjin Kristal ne Tirane (TRS-713-32)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Eleonores ne Komune te Parisit. Apar...

Cmimi:93.500

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Tre Vellezerit Kondi ne Tirane (TRR-713-33)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera prane Rezidences Amerikane ne Tirane. Vila k...

Cmimi:1700 euro

Apartament 1+1 me qera te Ambasada Amerikane ne Tirane (TRR-713-34)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350 euro