Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -250 m2
Cmimi - 1200 euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 2 kateshe me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-613-43)

Vile me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Vila eshte e pozicionuar ne nje lagje te njohur dhe te vjeter te qytetit.

Ajo eshte ndertuar ne vitin 1997 dhe disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt.

Ne qera perfshihet kati i II dhe III i viles, qe kane hyrje me vete, me shkalle te brendshme.

Secili kat ka nje siperfaqe prej 125 m2, te cilen mund ta organizoni ne varesi te biznesit tuaj.

Aktualisht kati i II ofron sallon te madh, 2 dhoma, dhome e vecante gatimi dhe ngrenie dhe tualet.

Kati i III perfshin kuzhinen dhe 4 dhoma, si dhe tualet.

Vila eshte e pajisur me 8 kondicioner, uje dhe drita 24 h, te gjitha instalimet e nevojshme etj.

Eshte mjaft e pershtatshme per fondacione, zyra, organizata, shkolla, pasi ofron mundesi te mira reklamimi.

 

Cmimi: 1200 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-718-50E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dede Gjo Luli, shume prane Qendres ...

Cmimi:400 Euro

Apartament 4+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane, (TRR-718-51d)
Tirane,Albania

Apartamanet 4+1 per qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Apart...

Cmimi:1300 Euro

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-718-52E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Dede Reshat Bardhi, prane r...

Cmimi:132.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-718-53d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane qendres Globe ne Tirane. Apartament...

Cmimi:82.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje prane ish Fushes se Aviacionit ne Tirane (TRS-718-54E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Artan Lenja, tek ish Fusha e Avia...

Cmimi:95.200 Euro