realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -88 m2
mimi - 160.000 euro
Lloji i prones -Apartament

Apartament luksoz ne shitje ne Qender te Tiranes (TRS-713-8)

Apartament 2+1 ne shitje te 9-kateshet ne Tirane.

Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe dizenjuar ne nje stil luksoz dhe teper komod.

Siperfaqja prej 88 m2 eshte e organizuar mjaft mire ne sallon ndjenje, ambjent gatimi dhe ngrenje, 2 dhoma gjumi, garderobe, 2 banjo dhe korridore.

Ne cmim banesa perfshin cdo mobilje dhe aksesor te nevojshem, te nje kualiteti te larte.

Ne te do te gjeni: pajisje cilesore te kuzhines, pajisje hidrosanitare, kabine dushi me hidro masazh, sistem qendror inverter, dritare me triple xham termik, grila, panel diellor, TV, oxhak dekorativ, etj.

Apartamenti eshte i orientuar nga jugperendimi dhe eshte plot drite.

Dritaret ju ofrojne ajer te paster dhe pamje shume te bukur te qendres se Tiranes e zonave perreth.

Gjithashtu, ju mund te blini dhe te shfrytezoni tarracen.

 

Cmimi: 160.000 euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt n facebook!

Vile 2 - kateshe me qera prane qendres ne Tirane (TRR-414-36b)
Tirane,Albania

Vile 2 – kateshe me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. V...

Cmimi:2000 Euro

Property Details >

Zyre me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-414-38b)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane.  Amb...

Cmimi:280 Euro

Property Details >

Apartament 2 + 1 per shitje prane Ministrise se Jashtme ne Tirane (TRS-215-9b)
Tirane,Albania

Apartament  per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.  ...

Cmimi:1.100 Euro / m2

Property Details >

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane (TRS-414-39j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje te ish-Restorant Durresi ne Tirane.  ...

Cmimi:62.000 euro

Property Details >

Apartament 2 + 1 ne shitje prane Oxhakut ne Tirane (TRS-414-41b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Aparta...

Cmimi:60.000 Euro

Property Details >