Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -98 m2
Cmimi - 400 euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane (TRR-713-20)

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 98 m2.

Ofrohet i gjithi i mobiluar me pajisjet dhe mobiljet e nevojshme.

Ne te do te gjeni:

-sallonin e ndenjes, te kompletuar me kolltuqe, TV, AC etj.

-ambjentin e ngrenjes dhe gatimit

-2 dhoma gjumi, (njera matrimonial dhe tjetra me 2 krevate tek)

-2 tualete, njera me vaske dushi

-ballkon.

Pallati siguron uje dhe drita 24h, ashensor, siguri, administrim si dhe vende te gjelberuara per te pushuar.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete shume prane Liqenit Artificial, Kompleksit Dinamo, etj.

 

Cmimi: 400 euro/muaj

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane Fushes se Aviacionit ne Tirane (TRR-717-37L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduart Lir ne Tirane Ndodhet ne ka...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane, (TRS-717-38d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. A...

Cmimi:47.500 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane (TRS-717-39L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Odhise Paskali ne Tira...

Cmimi:67.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane, (TRS-717-40d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartame...

Cmimi:110.000 Euro

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-717-41K)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane Lidhjes se Prizrenit ne ...

Cmimi:500 Euro