Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Rreshen
Siperfaqja -2000 +250 m2
Cmimi - 300.000 €
Lloji i prones -Lokal

Bar-Restorant per shitje ne qytetin e Rreshenit, Mirdite, (RRS-913-1)

Bar Restorant ne shitje ne qytetin e Rreshenit.

Siperfaqja totale eshtte rreth 2000 m2 ne qender te tregut te ketij qyteti dhe siperfaqe ndertimi jane rreth 250 m2 qe aktualisht perdoret si bar restoranet.

Ndertesa ka mundesi te ngrihet edhe me 2 kate te tjera siper, pozicioni eshte shume strategjik pasi perballe eshte plani per te kaluar rruga qe lidh Burrelin me autostraden Rreshen-Kalimash.


Cmimi 300.000 €

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera ne zonen Komuna e Parisit ne Tirane, (TRR-317-9d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane qendres Kristal ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350 Euro

Vile 3 kateshe me qera ne residencen Long Hill ne Tirane , (TRR-317-10a)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga residencat me te preferuar ne Lund...

Cmimi:3500 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-317-11L)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Ndodhet ne katin ...

Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane, (TRS-317-12d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:64.000 Euro

Vila luksoze dhe apartamente per shitje tek Kepi i Rodonit , (GLS-317-1a)
Durres,Albania

Vila luksoze per shitje ne nje nga pjeset me te bukura te gjithe bre...

Cmimi:...