Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Rreshen
Siperfaqja -2000 +250 m2
Cmimi - 300.000 €
Lloji i prones -Lokal

Bar-Restorant per shitje ne qytetin e Rreshenit, Mirdite, (RRS-913-1)

Bar Restorant ne shitje ne qytetin e Rreshenit.

Siperfaqja totale eshtte rreth 2000 m2 ne qender te tregut te ketij qyteti dhe siperfaqe ndertimi jane rreth 250 m2 qe aktualisht perdoret si bar restoranet.

Ndertesa ka mundesi te ngrihet edhe me 2 kate te tjera siper, pozicioni eshte shume strategjik pasi perballe eshte plani per te kaluar rruga qe lidh Burrelin me autostraden Rreshen-Kalimash.


Cmimi 300.000 €

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-218-38R)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane. Apartamenti ndo...

Cmimi:78.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimnazit Ali Demi ne Vlore (VLS-218-1R)
Vlore,Albania

Apartament per shitje prane Gjimnazit Ali Demi ne Vlore. Apartament...

Cmimi:50.000 Euro

Lokal me qera prane Komisariatit nr. 4 ne Tirane (TRR-218-39R)
Tirane,Albania

Lokal me qera shume prane komisariatit nr. 4 ne Tirane. Lokali ndod...

Cmimi:530 Euro

Dyqan per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-218-40R)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Dyqani ndodhet ...

Cmimi:420.000 Euro

Ambient biznesi per shitje te Kullat Binjake ne Tirane (TRS-218-41R)
Tirane ,Albania

Ambient biznesi per shitje ne zonen komerciale te Kullave Binjake ne...

Cmimi:900.000 Euro