Koka
realestate
Select the language
Search for Albanian Property

Enter your email address below to receive daily the latest properties in our site.

feedburner 

City - Tirana
Area -60 m2
Price - 500 Euro €
Property type -Apartment

One bedroom apartment for rent close to Sami Frasheri street in Tirana, Albania (TRR-1019-10a)

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.

Me nje siperfaqe te brendshme prej 60 m2 ofron sallon bashkangjitur me kuzhinen, dhome gjumi, korridor dhe tualet.

I saporinovuar totalisht me cdo gje te re. 

Ambienti eshte i shtruar me parket druri, kuzhina disponon te gjitha pajisjet, dritaret me izolim termik dhe akustik.

Ngrohje ftohje nepermjet kondicionerve.

E orientuar Jug Perendim me pamje te hapur perpara dhe plot diell gjate gjithe dites.

Pallati ofron  administrim, ashensor, parkim ne oborrin e pallatit per rezidentet.

Me akses te lehte ne rruget Sami Frasheri, Myslym Shyri, Reshit Collaku dhe Bulevardi Gjergj Fishta.

Ne afersi ndodhet restorante , bar kafe te njohura ne Tirane.

 

Cmimi 500 Euro/muaj (taksa te perfshira) I negociueshem.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
Contact Us
Name Surname
Phone
E-mail
Coment
share Ndaje me miqt� n� facebook!

One bedroom apartment in Mali Robit Beach area in Golem , Albania (GLS-415-2a)
Golem,Albania

Apartment for sale in Mali I Robit Beach in Golem, Kavaja. The apar...

Price:32.000

Two bedroom apartment for rent in Tirana, in Gjergj Fishta boulevard (TRR-415-80m)
Tirana,Albania

Two bedroom apartment for rent in Gjergj Fishta boulevard in Tirana....

Price:350 Euro

Two bedroom apartment for rent in Tirana, close to the entrance of the Big Park, Albania (TRR-515-1b)
Tirana,Albania

Modern apartment for rent in Ibrahim Rugova Street in Tirana. It is...

Price:1000 Euro

Land for sale in Tirana, in Bruke Village close to Kashar area, Albania (TRS-515-2b)
Tirana,Albania

Land for sale in Aeroporti Street outside the City of Tirana. It is...

Price:44.000 Euro

Coffe Bar for rent in Tirana, in Medar Shtylla street, Albania (TRR-515-25m)
Tirana,Albania

Coffe Bar for rent in Komuna Parisit area in Tirana. With separate ...

Price:700 Euro