Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Hotele per Shitje ne Shqiperi

Hotel luksoz per shitje ne plazhin e bukur te Drimadhes ne Dhermi , (DHS-1217-1a) Cmimi:2.000.000 Euro

Hotel luksoz per shitje ne nje nder plazhet me te bukura te Shqiperise, ne Drimadhe. Vetem 100 m larg bregdetit te ketij plazhi te bukur ofrohen 2 objekte te bashkangjitura per shitje.  I ndertuar sefundmi, me cilesi shume te larte ndertimi&n...

Hotel dhe bar kafe per shitje ne zonen e Plazhit ne Durres , (DRS-317-1a) Cmimi:...

Shitet hotel bashke me bar kafe ne katin e pare ne zonen e Plazhit ne Durres. I pozicionuar buze rruges kryesore me akses te lehte si ne pjesen e plazhit ashtu edhe ne rruget lidhese. Zona eshte me infrastrukture te rregullt , shum...

Hotel ne shitje ne Gjirin e Lalzit (GLS-114-4) Cmimi:350.000 euro

 Hotel ne shitje te Gjiri i Lalzit. Godina eshte ndertuar ne vitin 1995, e projektuar per hotel. Shtrihet ne nje truall prej 950 m2, me letra te rregullta pronesie.Cdo kat ofron rreth 175 m2, ku kati i pare eshte ndare ne 3 ...

Ndertese 3 kateshe ne shitje ne rrugen Pavaresia ne Durres (DRS-1114-2j) Cmimi:600.000 euro

Godine 3 kateshe ne shitje ne Plazhin e Durresit.Ndertesa ndodhet afer rruges kryesore, 100 m nga rruga Pavaresia.Zona eshte e njohur ndryshe si Plazhi Iliria, prane hotel Florida.Ndertesa shtrihet ne nje truall prej 524 m2, me s...

Hotel ne shitje ne Fushe-Kruje ne Shqiperi (KRS-714-1j) Cmimi:750.000 euro

Hotel ne shitje prane Autostrades FusheKruje-Lezhe. Hoteli gjendet buze rruges kryesore, me mundesi shume te mira reklamimi. Shtrihet ne nje truall prej 1050m2, me oborr dhe vende parkimi perpara. Siperfaqja e ndertimit pre...

Hotel per shitje ne Golem, Kavaje (GLS-214-1) Cmimi:1.500.000 euro

Hotel ne shitje ne Plazhin e Golemit ne Durres. Hoteli ndodhet ne koder te fshatit, 15 min larg nga vija bregdetare. Shtrihet ne nje truall prej 2090m2, me siperfaqe ndertimi 674 m2. Hoteli eshte rikonstruktuar dhe punuar m...

Hotel ne shitje ne Gjirin e Lalzit (TRS-114-4) Cmimi:350.000 euro

Hotel ne shitje te Gjiri i Lalzit. Godina eshte ndertuar ne vitin 1995, e projektuar per hotel. Shtrihet ne nje truall prej 950 m2, me letra te rregullta pronesie. Cdo kat ofron rreth 175 m2, ku kati i pare eshte ndare ne 3 dhoma; kati i dyte ne l...

Ndertese 5 kateshe per shitje ne qender te Tiranes, (TRS-1013-32) Cmimi:1.900.000 Eur

Hotel per shitje ne Qender te Tiranes. Ndertesa ndodhet ne rrugen Fortuzi dhe me nje akses te menjehershem ne rruget me te njohura te Tiranes. Ndertimi perfshin 5 kate me nje sipefaqe totale prej 800 m2. Kati i pare eshte r...

Godine 5-kateshe ne shitje te Mali i Robit, Kavaje (GLS-1013-1) Cmimi:450 euro/m2

Godine 5-kateshe ne shitje te Mali i Robit, Durres. Godina eshte ndertuar ne vitin 2006 me letra te rregullta pronesie. Pozicionohet rreth 200 m larg detit, me pamje nga deti dhe rruga kryesore. Kjo prone eshte shume e pers...

Hotel per shitje ne qender te Golemit, (GLS-912-1) Cmimi:650.000

Hotel ne shitje ne qender te Golemit, vetem 700 m nga deti. Me nje siperfaqe ndertimi 1200 m2, e perbere nga 4 kate + Bodrum. Kati i pare eshte restorant. Katet e tjera jan...

Apartament 2+1 me qera per zyre ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRR-816-22K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per zyre prane zones se Selvise ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-816-23K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Shallvareve ne Tirane. Apartamenti ndo...

Cmimi:600 euro

Dyqan me qera prane rruges Mihal Duri ne Tirane (TRR-816-24b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane. Pozicionohet ne kati...

Cmimi:237 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRS-816-25K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Apartame...

Cmimi:45.000 euro

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes , (TRR-816-26K)
Tirane,Albania

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes .  Pozicionohe...

Cmimi:450 Euro