Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Hotele per Shitje ne Shqiperi

Hotel per shitje ne qender te Himares (HRS-319-1S) Cmimi:1.500.000 Euro

Ofrohen 2 objekte per shitje ne qender te Himares. Ndodhen ne lungomaren e re te Spilles, 20 metra nga deti. Objekti e pare ka nje siperfaqe prej 230 m2 e organizuar ne 2 kate ku perfshihen 4 dhoma, 1 apartament, 1 depo dhe verande...

Hotel luksoz per shitje ne plazhin e bukur te Drimadhes ne Dhermi , (DHS-1217-1a) Cmimi:2.000.000 Euro

Hotel luksoz per shitje ne nje nder plazhet me te bukura te Shqiperise, ne Drimadhe. Vetem 100 m larg bregdetit te ketij plazhi te bukur ofrohen 2 objekte te bashkangjitura per shitje.  I ndertuar sefundmi, me cilesi shume te larte ndertimi&n...

Hotel dhe bar kafe per shitje ne zonen e Plazhit ne Durres , (DRS-317-1a) Cmimi:300.000 Euro

Shitet hotel bashke me bar kafe ne katin e pare ne zonen e Plazhit ne Durres. I pozicionuar buze rruges kryesore me akses te lehte si ne pjesen e plazhit ashtu edhe ne rruget lidhese. Zona eshte me infrastrukture te rregullt , shum...

Hotel ne shitje ne Gjirin e Lalzit (GLS-114-4) Cmimi:350.000 euro

 Hotel ne shitje te Gjiri i Lalzit. Godina eshte ndertuar ne vitin 1995, e projektuar per hotel. Shtrihet ne nje truall prej 950 m2, me letra te rregullta pronesie.Cdo kat ofron rreth 175 m2, ku kati i pare eshte ndare ne 3 ...

Ndertese 3 kateshe ne shitje ne rrugen Pavaresia ne Durres (DRS-1114-2j) Cmimi:600.000 euro

Godine 3 kateshe ne shitje ne Plazhin e Durresit.Ndertesa ndodhet afer rruges kryesore, 100 m nga rruga Pavaresia.Zona eshte e njohur ndryshe si Plazhi Iliria, prane hotel Florida.Ndertesa shtrihet ne nje truall prej 524 m2, me s...

Hotel ne shitje ne Fushe-Kruje ne Shqiperi (KRS-714-1j) Cmimi:750.000 euro

Hotel ne shitje prane Autostrades FusheKruje-Lezhe. Hoteli gjendet buze rruges kryesore, me mundesi shume te mira reklamimi. Shtrihet ne nje truall prej 1050m2, me oborr dhe vende parkimi perpara. Siperfaqja e ndertimit pre...

Hotel per shitje ne Golem, Kavaje (GLS-214-1) Cmimi:1.500.000 euro

Hotel ne shitje ne Plazhin e Golemit ne Durres. Hoteli ndodhet ne koder te fshatit, 15 min larg nga vija bregdetare. Shtrihet ne nje truall prej 2090m2, me siperfaqe ndertimi 674 m2. Hoteli eshte rikonstruktuar dhe punuar m...

Hotel ne shitje ne Gjirin e Lalzit (TRS-114-4) Cmimi:350.000 euro

Hotel ne shitje te Gjiri i Lalzit. Godina eshte ndertuar ne vitin 1995, e projektuar per hotel. Shtrihet ne nje truall prej 950 m2, me letra te rregullta pronesie. Cdo kat ofron rreth 175 m2, ku kati i pare eshte ndare ne 3 dhoma; kati i dyte ne l...

Ndertese 5 kateshe per shitje ne qender te Tiranes, (TRS-1013-32) Cmimi:1.900.000 Eur

Hotel per shitje ne Qender te Tiranes. Ndertesa ndodhet ne rrugen Fortuzi dhe me nje akses te menjehershem ne rruget me te njohura te Tiranes. Ndertimi perfshin 5 kate me nje sipefaqe totale prej 800 m2. Kati i pare eshte r...

Godine 5-kateshe ne shitje te Mali i Robit, Kavaje (GLS-1013-1) Cmimi:450 euro/m2

Godine 5-kateshe ne shitje te Mali i Robit, Durres. Godina eshte ndertuar ne vitin 2006 me letra te rregullta pronesie. Pozicionohet rreth 200 m larg detit, me pamje nga deti dhe rruga kryesore. Kjo prone eshte shume e pers...

Apartament per zyra me ne zonen e Zogu te Zi ne Tirane, (TRR-1217-49d)
Tirane,Albania

Apartament per zyra ne qera prane qendres tregtare Ring ne Tirane. ...

Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-1217-52L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane. Ndodhet ne nj...

Cmimi:1700 Euro

Apartament 1+1 me qera prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane (TRR-1217-54R)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Viktor Eftemiu, prane zyrave te KESH ne...

Cmimi:265 Euro

Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1217-55L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane Ndodhet n...

Cmimi:500 Euro

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-318-74L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave prane Gjimnazit Sami Frasheri n...

Cmimi:300 Euro