Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Troje per Shitje ne Shqiperi

Toke per shitje ne fshatin Domje , Tirane , (TRS-518-52a) Cmimi:390.000 Euro

Toke per shitje ne fshatin Domje, afer me rrugen e Rinasit . Siperfaqe 7800 m2  me permasa te rregullta , me statusin are, e rrethuar nga 2 ane me rruge.  Pozicionohet afer rruges kryesore te ketij fshati dhe vetem pak km...

Toke per shitje prane Spitalit Hygeia ne Tirane (TRS-518-51E) Cmimi:70.000 Euro

Toke per shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane. Pozicionohet ne vijen e pare te rruges kryesore gjithashtu dhe sherben si ure lidhese zones se Veriut me kryeqytetin. Ndodhet ne nje zone ne zhvillim dhe mund te sherbeje si investim ...

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje ne qytetin e Kavajes (KVS-518-2L) Cmimi:95.000 Euro

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje prane Shetitores Josif Budo ne Kavaje. Ofron siperfaqe toke prej 736 m2 dhe ndertim 156.5 m2. Pozicionohet shume prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte . Kjo prone mund te jete sh...

Toke per shitje afer autostrades Tirane-Durres ne zonen e Sukthit, (TRS-418-1d) Cmimi:77.400 Euro

Toke per shitje ne zonen e Barakes ne Sukth. Pozicionohet buze autostrades Tirane-Durres dhe ka akses te lehte ne te gjitha qytet e Shqiperise se mesme. Toka ka nje siperfaqe prej 8600 m2 ne statusin are. Shume e pershtatsh...

Toke per shitje ne Bulevardin Blu ne zonen e Kamzes, ne rruge kryesore, Tirane (TRS-418-44a) Cmimi:385.000 Euro

Toke per shitje ne Bulevardin Blu ne Kamez. Toka pozicionohet ne vijen e pare te bulevardit kryesor gjithashtu rruge kryesore lidhese e zones se veriut te Shqiperise. Ka nje siperfaqe 3500 m2 me statusin are. Me permasa te ...

Toke per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-318-44R) Cmimi:150 Euro/m2

Toke per shitje ne rrugen Agush Gjergjevica ne rrethin e Tiranes. Toka ka nje siperfaqe prej 9199.5 m2 dhe pozicionohet ngjitur me rrugen. Kjo prone perbehet nga 8000 m2 me statusin are dhe 1199.5 m2 me statusin vreshte. Nd...

Toke per shitje prane zones se Kasharit ne Tirane (TRS-318-22L) Cmimi:80.000 Euro

Toke per shitje ne rrugen Locka ne zonen e Yrshekut ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore me hyrje-dalje ne rrugen dytesore te autostrades Tirane-Durres. Toka ka siperfaqe totale prej 743 m2 ndersa ne certificate ka te regjis...

Toke per shitje ne zonen e Vile- Ballaj ne Kavaje, (KVS-218-1d) Cmimi:75.000 Euro

Toke per shitje prane ne rrethin e Kavajes . Toka ka nje siperfaqe prej 3000 m2 me statusin are. Eshte e pozicionuar afer rruges kryesore si dhe afer detit. Toka mund te perdoret per bujqesi edhe per biznes pasi eshte pozic...

Toke per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-118-42L) Cmimi:290.000 Euro

Toke per shitje ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore dhe ka akseste lehte ne te. Toka ka siperfaqe totale prej 1500m2. Kjo zone eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile ose kapanoni....

Toke per shitje ne Autostraden Lushnje-Fier (LUS-118-1R) Cmimi:74.980 Euro

Toke per shitje ne afersi te Lushnjes, ne autostraden Lushnje-Fier. Toka ndodhet ne kilometrin 7 te autostrades, prane Kompleksit Joti. Ka nje siperfaqe prej 3749 m2 me statusin are dhe pozicionohet ne vijen e pare ngjitur me rruge...

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje prane zones se Selites ne Tirane (TRS-1017-24L) Cmimi:100.000 Euro

Toke dhe ndertese per shitje ne rrugen e Zallit ne Tirane. Trualli ka siperfaqe prej 242 m2 ndersa ndertimi prej 110m2, eshte  i paperfunduar akoma i organizuar ne apartament 2+1. Themelet e e hedhura jane parashikuar per nder...

Toke per shitje ne Rinas, rruga e Aeroportit , (TRS-1017-12a) Cmimi:484.000 Euro

Toke per shitje ne afersi te Rinasit ne rrugen e quajtur rruga e Aeroportit. Toka ka nje siperfaqe prej 8800 m2 me statusin are dhe pozicionohet ne vijen e pare te rruges me nje shtrirje horizontale. Momentalisht kesaj zone po i be...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-218-8R)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodh...

Cmimi:350 Euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-318-15d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apart...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRS-218-9L)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Aparta...

Cmimi:100.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-218-10R)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350 Euro

Zyre me qera prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane (TRR-218-12L)
Tirane,Albania

Zyre me qera prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyra ndod...

Cmimi:430 Euro