Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona Okazion

Dyqan ne shitje ne qytetin e Fierit , (FRS-715-1a) Cmimi:75.000 €

Dyqan me per shitje ne qytetin e Fierit. Dyqani ndodhet ne lagjen 29 Nentori shume afer me qendren e ketij qyteti dhe me nje pozicion strategjik per reklamim duke qene se eshte ne krah te rruges kryesore, me pamje nga rruga. Dyqani...

Vile per shitje ne zonen e plazhit te Golemit ne Kavaje , (GLS-414-3) Cmimi:150.000 €

Vile per shitje ne zonen e Golemit ne Kavaje. Vila pozicionohet prane nje fshati Turistik , ne nje zone te gjelberuar dhe shume te preferuar. Me nje siperfaqe te brendshme prej 102.71 m2 dhe siperfaqe te jashtme rrethuese 173.56 m2, du...

Zyre per shitje ne rrugen Federik Shiroka ne Tirane, (TRS-101-105) Cmimi:60.000 €

Zyre per shitje ne rrugen Federik Shiroka ne Tirane, me siperfaqe 51 m2, ne katin e dyte te kesaj ndertese te re dhe ne nje lagje shume te populluar. ...

Shiten 2 shtepi ne Kamez, rruga Onufri, (TRS-101-102) Cmimi:200.000 €

Shiten 2 shtepia brenda te njejtin rrethim, siperfaqja totale shkon 1000 m2 dylym. Perbehet nga shtepia e pare 2 kateshe me siperfaqe 120 m2 ne secilin kate, nje shtepi njek...

Toke per shitje ne Lunder ne Tirane , (TRS-101-97) Cmimi:80 €/m2

Toke ne shitje ne Lunder, kush kerkon qetesine , ajrin e paster dhe bukurite e natyres ky eshte vendi perfekt. Vetem pak metra larg ndodhen komplekse te ndryshme vilash dhe ...

Toke per shitje afer plazhit ne Sarande, (SRS-412-1) Cmimi:130 €/m2

Toke per shitje ne Sarande, ne pjesen e plazhit. Rreth 425 m2 pjese toke per shitje me vendndodhje afer hotel Butrintit ne Sarande. Ne nje vend shume te preferuar nga te gjithe pushuesi...

Shitet ambjent ne katin e pare afer Liqenit te Thate te Tiranes. (TRS-312-8) Cmimi:Good deal- Okazion

Ambjent per shitje ne katin e pare te nje pallati. Shitet komplet pjesa e parkingut te nje pallati te ri qe ka siperfaqen rreth 200 m2.Ndodhet ne nje kodrine tek Liqeni i th...

Zyre per shitje tek kompleksi Karl Topia, Zogu i Zi Tirane, (TRS-101-76) Cmimi:1500 €/m2

Nje hapesire e madhe dhe plot drite naturale ne nje nga zonat me populluara te Tiranes. Me nje siperfaqe totale prej 36 m2, Ne katin e dyte te kesaj ndertese te re dhe te mi...

Apartamente per shitje tek mbikalimi ne Tirane, (TRS-101-64) Cmimi:460 €/m2

Apartamente per shitje afer Spitalit Hygeia ne Tirane, me akses ne te gjitha drejtimet. Mund te perdoren edhe per zyra. ...

Zyre per shitje ne qender te qytetit te Elbasanit, afer Postes, (ELS-101-1) Cmimi:Okazion-Deal

Njesi komerciale 63m2, ndodhet ne katin e IV, te nje ndertimi te ri polifunksional 12 kateshe ne qender te qytetit Elbasan. Ne perberje te godines gjenden ambiente per zyra,...

Apartament 1+1 per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane, (TRR-217-38d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. A...

Cmimi:300 Euro

Vile 4-kateshe me qera ne zonen e 21 Dhjetori ne Tirane, (TRR-217-39d)
Tirane,Albania

Vile 4-kateshe me qera ne rrugen Artan Lenja. Vila ka nje siperfaqe...

Cmimi:3000 Euro

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Selites ne Tirane (TRR-217-40L)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe me qera ne Rrugen Kostaq Cipo ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:1200 Euro

Ambjente per zyra me qera ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane (TRR-217-41d)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera  prane qendres se Tiranes. Zyrat ndod...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane, (TRR-217-42d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera afer qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet...

Cmimi:550 Euro