Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Pronat e fundit ne Shqiperi INVESTIME

Toke per shitje pane Vilave Gjermane ne Tirane (TRS-219-25L)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne rrugen Irfan Tershana ne Tirane. Ofron siperfaqe...

Cmimi:75.000 Euro

Property Details >

Toke per shitje prane Qendres Boterore Bektashiane, ne Tirane (TRS-219-15S)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane Qendres Boterore Bektashiane, ne rrugen Agush ...

Cmimi:1.955.000 Euro

Property Details >

Truall per shitje prane shkolles Tirana Jone, ne rrugen Besim Fagu, ne Tirane (TRS-119-24S)
Tirane,Albania

Truall per shitje prane shkolles Tirana Jone, ne rrugen Besim Fagu, ...

Cmimi:160.000 Euro

Property Details >

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-119-3L)
Gjiri i Lalzit,Albania

Toke per shitje shume prane plazhit San Pietro. Toka ka nje siperfa...

Cmimi:60.000 Euro

Property Details >

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-119-2L)
Gjiri i Lalzit,Albania

Toke per shitje shume prane vijes bregdetare ne Gjirin e Lalzit. Ka...

Cmimi:60.000 Euro

Property Details >

Toke per shitje ne zonen e Gjirit te Lalzit (GLS-119-1L)
Gjiri i Lalzit,Albania

Toke per shitje shume prane vijes bregdetare ne Gjirin e Lalzit. Of...

Cmimi:100.000 Euro

Property Details >

Toke per shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane (TRS-1218-29S)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane. Ndodhet afer ...

Cmimi:1.050.000 Euro

Property Details >

Toke dhe ndertese 2 kateshe ne shitje ne Komunen e Berzhites ne Tirane (TRS-1218-8E)
Tirane,Albania

Toke dhe ndertese dy kateshe ne shitje ne fshatin Dobresh te Komunes...

Cmimi:750.000 Euro

Property Details >

Truall dhe shtepi ne shitje ne zonen e Tufines ne Tirane (TRS-1118-39E)
Tirane,Albania

Truall dhe shtepi ne shitje ne rrugen Myslym Keta ne zonen e Tufines...

Cmimi:80.000 Euro

Property Details >