Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartament me qera Tirane

Apartament 2+1 me qera prane Sheshit Skenderbej ne Tirane. (TRR-519-35T) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me dy ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe prej 77 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma ...

Apartament 1+1 me qera prane zones e Saukut ne Tirane. (TRR-519-30T) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kadri Brahimaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe pa ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe prej 53 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, tualet d...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. (TRR-519-29T) Cmimi:250 Euro

Aparatment 1+1 me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe pa ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 52 m2 dhe eshte e organizuar ne:  sallon sebashku me kuzhinen, 1 dhome gj...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-519-27L) Cmimi:1200 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 180 m2 ku nder to 110 m2 jane te brendshme dhe 70 m2 eshte verande. Ba...

Apartament 3+1 me qera prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane. (TRR-519-25T) Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, tualet, kor...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. (TRR-519-23T) Cmimi:370 Euro

Apartament 2+1 prane shkolles Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 100 m2 apartamenti eshte i organizuar ne : sallon bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet...

Apartament 3+1 me oborr per qera ne zonen e Lundres ne Tirane , (TRR-519-18a) Cmimi:1450 Euro

Apartament me oborr me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres. Me siperfaqe totale 255 m2 e ndare ne 128 m2 te banim dhe 127 m2 oborr. Hapesira e brendshme ofron sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete....

Apartament 2+1 ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. (TRR-519-14T) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 ne sheshin Karl Topia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me 2 ashensore. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tu...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. (TRR-519-12T) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera tek kafe Flora ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 52.5 m2 e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ba...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane. (TRR-519-11T) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjum...

Dyqan per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-618-52E)
Tirane,Albania

Shitet dyqan prane rruges se Kavajes ne Tirane.  Dyqani ka nje...

Cmimi:238.700 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-718-1d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Apartam...

Cmimi:1000 Euro

Vile 4 kateshe ne shitje ne zonen e Ali Demit, Tirane (TRS-718-2E)
Tirane,Albania

Shitet vile 4 kateshe ne rrugen Dhimiter Kamarda, ne zonen e Ali Dem...

Cmimi:1.500.000 Euro

Truall per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane, (TRS-718-3d)
Tirane,Albania

Truall + shtepi private per shitje rrugen Nazmi Rushiti ne Tirane. ...

Cmimi:135.000 Euro

Vile 3 kateshe ne shitje prane rruges se Dibres, ne Tirane (TRS-718-4E)
Tirane,Albania

Shitet vile 3 kateshe prane rruges se Dibres, ne Tirane.  Kati...

Cmimi:1.200.000 Euro