Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartament me qera Tirane

Apartament 2+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane , (TRR-719-19a) Cmimi:1150 Euro

Apartament me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ofron siperfaqe 113 m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo, ballkon qe kane akses 2 dhomat ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-719-18L) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron administrim dhe ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 65 m2 dhe eshte mjaft mire e shfrytezueshme ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-719-15T) Cmimi:320 Euro

Apartament 2+1 me qera mbrapa gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe eshte I organizuar ne: sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gju...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-719-14T) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera tek Vizion Plusi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 112 m2 dhe eshe i organizuar ne: sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 bal...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-719-9S) Cmimi:230 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe prej 70 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-719-7T) Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete...

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-719-5S) Cmimi:450 Euro

Dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 160 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dh...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Artan Lenja ne Tirane (TRR-719-3L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Magnet ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri brenda kompleksit. Ofron siperfaqe totale prej 90.9 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi matrimoniale, 2 t...

Apartament 2+1 me qera prane kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-719-2T) Cmimi:1560 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale banim prej 160 m2 dhe 100 m2 ballkon. Shtepia eshte e organizuar ne: sallon sebas...

Apartament dupleks 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-619-57S) Cmimi:800 Euro

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te 8-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. ofron siperfaqete brendshme prej 152 m2  te organizuar si me poshte:...

Godine 2-kateshe me qera prane Ministrise se Mjedisit ne Tirane (TRR-913-38)
Tirane,Albania

Godine 2 kateshe me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ambjenti n...

Cmimi:750 Euro

Dyqan me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-913-39)
Tirane,Albania

Dyqan me qera pas Karburant Martinit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne k...

Cmimi:410 Euro

Apartament 3+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRR-1013-1)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:700 euro

Apartamente me qera per biznes ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1013-2)
Tirane,Albania

Apartamente per zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Aparta...

Cmimi:1400 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-1013-3)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera perballe Disko Calvin ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:300 euro