Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartment per shitje ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane (TRS-119-11S) Cmimi:85.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Siperfaqja totale eshte 78 m2. Banesa eshte 1+1 e konvertuar ne 2+1 e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 d...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane (TRS-119-6S) Cmimi:82.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert, jo te fundit te nje pallati te vjeter prane qendres se Tiranes. Ka nje hapesire prej 69 m2 te organizuar ne: kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi , t...

Apartament modern 3+1 per shitje prane rruges Irfan Tomini ne Tirane, (TRS-1218-35a) Cmimi:195.000 Euro

Apartament modern per shitje ne zonen e Selites ne Tirane, prane ruges Irfan Tomini. Pozicionohet ne katin e 8-te dhe te fundit te nje pallati te ri, ne krah te rruges kryesore. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 176.4 m2 e org...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRS-1218-28L) Cmimi:60.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane Pazarit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore. Me siperfaqe prej 50 m2 ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar ne ballkon, dhome gjumi, koridor dhe tualet....

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Frosina Plaku ne Tirane (TRS-1218-21L) Cmimi:110.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te dhe te fundit te nje pallat te ri prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe totale prej 142.11 m2 te ndare mjaft mire ne sallon bashke me kuzhine,3...

Apartament 2+1 ne shitje tek Ish Ekspozita ne Tirane (TRS-1218-18E) Cmimi:132.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta, ne zonen e Ish Ekspozites ne Tirane. Ndodhet ne katin e XI-te te nje pallati te ri. Nuk eshte kati i fundit sepse ka edhe dy kate te tjera siper tij. Ka nje siperfaqe totale pre...

Apartament 2+1 me per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane, (TRS-1218-16d) Cmimi:120.000 euro

Apartament 2+1 per shitje prane gjimnazit Lidhja e Prizrenit ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 67.2 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gju...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane, (TRS-1218-12d) Cmimi:78.0000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 63 m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 56.75 m2. Siperfaqja e brendshme es...

Apartament dupleks ne shitje ne zonen e Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRS-1218-6E) Cmimi:350.000 Euro

Apartament dupleks ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete dhe te katert te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 286.6 m2. Kati i pare organiz...

Apartament 2+1 papafingo ne shitje ne zonen e Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRS-1218-4E) Cmimi:187.500 Euro

Apartament 2+1 papafingo ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine t...

Apartament 2+1 me qera afer rrethrrotulimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1215-9K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti...

Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1215-10K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane Apartament...

Cmimi:350 euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1215-11b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Cmimi:250 Euro

Ambjent per zyre me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1215-12b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozic...

Cmimi:270 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane sheshit Wilson ne Tirane (TRS-1215-13b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:152.500 Euro