Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Hotele per shitje ne Sarande

Hotel per shitje ne qytetin e Sarandes , (SRS-101-2) Cmimi:900.000

Hotel ne shitje ne Sarande, me nje stil mesdhetare dhe I dizenjuar me shume shije dhe kujdes. Perbehet nga 20 dhoma te mobiluar ne menyre bashkohore, restoranti bashke me gu...

Hotel per shitje ne Sarande (SRS-1001) Cmimi:4,000,000

Hotel 7te katesh per shitje ne Sarande. Projektimi, ndertimi dhe mobilimi i hotelit jane bere prej firmes Turke te ndertimit  GINTAS, e cila ka nje eksperience shume te gjate ne fushen e hotelerise, me qender ne Bursa te Turqise....

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-816-15b)
Tirane,Albania

Apartament me qera pak metra larg qendres Globe ne rrugen e Kavajes ...

Cmimi:450 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-816-16b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Vellezerit Manastirli ne Tirane. Nd...

Cmimi:43.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-816-17K)
Tirane,Albania

Apartament me qera disa metra larg qendres se Tiranes. Ndodhet ne k...

Cmimi:400 Euro

Vile 2 kateshe me qera, pjese e nje rezidence ne Lunder , Tirane , (TRR-1116-18a)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne Ti...

Cmimi:2500 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane Ures se Tabakeve ne Tirane (TRS-816-19K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.  ...

Cmimi:100.000 Euro