Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Vila me Qera ne Tirane

Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Farkes ne Tirane (TRR-519-48S) Cmimi:1300 Euro

Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Farkes, ne fshatin Collak, ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertese prej 420 m2, siperfaqe trualli prej 1200 m2 dhe verande prej 68 m2. Vila organizohet ne 3 kate si me poshte: Kati I ka nje sa...

Vile 3 kateshe me qera prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-519-1S) Cmimi:1200 Euro

Vile 3 kateshe me qera prane Bllokut te Ambasadave, ne rrugen Viktor Hygo ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 secili kat e organizuar si me poshte: Kati I garazh i mbyllur, kati II sallon, kuzhine e vecuar, 1 dhome gjumi, tuale...

Vile me qera prane TEG-ut ne Tirane (TRR-419-80T) Cmimi:1700 Euro

Vile me qera ne rrugen e Vilave ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 700 m2 ku 300 m2 jane bodrum dhe 400 m2 siperfaqe vile  te organizuar ne 2 kate: Kati i pare: sallon, kuzhine, tualet, dhome gjumi dhe 2 veranda. ...

Vile 2 kateshe me qera prane zones se Selvise ne Tirane (TRR-419-67S) Cmimi:600 Euro

Vile 2 kateshe me qera prane zones se Selvise, ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 120 m2 e organizuar ne 2 kate me siperfaqe 80 m2 secili dhe oborr ne pjesen perpara me siperfaqe 40 m2: Kati i I: Sox...

Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane (TRR-419-63L) Cmimi:2500 Euro

Vile 3-kateshe me qera prane qendres tregtareTEG ne Tirane. Vile moderne me qera ne ne nje residence vilash shume te preferuar nga te huajt ne Tirane. Ka siperfaqe totale trualli prej 344 m2 dhe siperfaqe ndertimi 270 m2 te organiz...

Vile 1 kateshe me qera ne Sauk te Vjeter ne Tirane (TRR-419-27S) Cmimi:400 Euro

Vile 1 kateshe me qera ne Sauk te Vjeter ne rrugen Eshref Ademaj ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, koridor dhe oborr. Apartamenti ofrohet i mobiluar me...

Ndertese kater kateshe me qera ne zonen e Kamzes ne Tirane (TRR-319-43S) Cmimi:4500 Euro

Ofrohet ndertese kater kateshe me qera ne zonen e Kamzes ne Tirane. Ndodhet ne rrugen Nazmi Kryeziu, prane Stadiumit Kamez. Ndertesa ka nje siperfaqe totale prej 4500 m2, siperfaqe te truallit 2700 m2 dhe siperfaqe e objektit eshte...

Vile 2 kateshe me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane (TRR-319-40S) Cmimi:1200 Euro

Vile 2 kateshe me qera prane Ambasades Suedeze, ne rrugen Inajete Dumi ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 240 m2 e organizuar ne ne dy kate si me poshte: Kati i pare: Soxhorno, kuzhine, 1 dhome gjumi me tualet personal...

Vile 3-kateshe me qera ne zonen Mjull-Bathore shume prane TEG ne Tirane (TRR-319-10L) Cmimi:2000 Euro

Vile  3-kateshe me qera ne rrugen Xhaferr Shaba, shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane. Ofron siperfaqe totale toke prej 700 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 300 m2 te organizuar si me poshte: Kati pare ofron ambient open s...

Vile 3-kateshe me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-119-10L) Cmimi:2000 Euro

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ofron siperfaqe totale ndertimi prej 300 m2 te organizuar ne 3 kate. Te tre katet kane te njejten shperndarje ne 3 ambiente zyre, koridor, tualet dhe ballkon. Kati pare ...

Apartament 2 + 1 ne shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRS-714-23b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Apart...

Cmimi:105.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 5 Maji ne Tirane (TRR-714-26j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane Tregut te Medrese ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:223 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-619-14T)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:800 Euro

Vile 3 - kateshe per shitje ne hyrje te qytetit te Lezhes (LES-714-1b)
Lezhe,Albania

Vile 3-kateshe per shitje prane Postes Shqiptare ne Lezhe. Vila ndo...

Cmimi:175.000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane (TRR-714-27j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartam...

Cmimi:1200 Euro