Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
KĆ«rko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartment per shitje ne Sarande

Apartament 1+1 per shitje ne qytetin e Sarandes (SRS-317-1L) Cmimi:45.000 Euro

Apartament per shitje prane rruges Skenderbeu ne Sarande. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri  prane rruges kryesore. Me siperfaqe te brendshme prej 62.86m2 eshte e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjum...

Apartament 2+1 per shitje ne Sarande, rruga Butrinti , (SRS-116-1a) Cmimi:800 Euro/m2

Apartament per shitje ne qytetin e Sarandes, ndodhet prane kampit te Punetoreve ne rrugen e quatur rruga e Butrintit.   Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri dhe me pamje te bukur nga deti. Pallati eshte i mirend...

Apartament 2+1 ne shitje ne Sarande (SRS-214-1j) Cmimi:60.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje prane Portit, ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, me siperfaqe 99m2. Sapo kane perfunduar punimet, te cilat jane teper cilesore, ku mund te permendim: skela betoni, mure d...

Apartamente ne shitje ne Plazhin e Sarandes (SRS-1113-1) Cmimi:39.000 Euro

Apartamente ne shitje prane Portit, ne Sarande.Objekti prej 9-kate shtrihet rreth 70 m larg detit, ne nje zone mjaft te bukur dhe te frekuentuar te Sarandes.Ne kete gji eshte investuar ne menyre cilesore, duke ofruar plazhin e bukur te...

Apartament luksoz ne shitje ne Plazhin e Sarandes (SRS-613-1) Cmimi:110.000 euro

Apartament 3+1 ne shitje ne Sarande. Ne kete apartament do te gjeni qetesine dhe luksin e kërkuar per pushimet tuaja! Apartamenti ndodhet ne katin e V-te dhe te fundit te nje ndertimi te ri. Banesa ka nje siperfaqe pre...

Apartament 2+1 ne shitje ne Sarande ne rrugen nacionale Sarande-Ksamil, (SRS-512-1) Cmimi:600 €/m2

Apartament per shitje ne Sarande afer hotel Butrintit. Me nje sipe...

Apartamente per shitje ose me qera ne Sarande me rrjeshtin e pare nga deti, (SRS-412-2) Cmimi:900 €/m2

Nė njė nga vendet mė tė mira nė zemėr tė qytetit tė Sarandės janė ndėrtuar rishtas apartamente Boci. Ajo ėshtė vendosur nė njė lokacion (nė krye tė rrugės kryesore Saran...

Garsoniere per shitje ne Sarande prane hotel Butrintit, (SRS-101-1) Cmimi:Okazion-Deal

Sarande,Garsionere ne shitje, Kanali i Cukes. Apartamenti ndodhen shume prane bregdetit te bukur te Sarandes dhe pozicionohet ne rrugen nacionale Sarande-Butrint, Objekti es...

Apartamente per SHITJE ne Sarande, te | Buze Detit| (SRS-1014) Cmimi:850-1,000€/m2

Apartamente per Shitje ne Sarande, ne nje objekt te ri me garazh prane portit. Objekti ndodhet ne buze te detit, dhe gjithe apartamentet e shikojne detin. Pozicioni strategjik siguron qe pamja e detit nuk do te kompromentohet kurre, pasi perpar...

Apartamente per SHITJE ne Sarande | Me pamje nga deti | 750€/m2 (SRS-1015) Cmimi:750€/m2

Apartamente per Shitje ne Sarande, ne buze te rruges Sarande-Ksamil prane ish Kampit te Punetoreve kemi ne dorezim nje objekt te ri 5+1 katesh me garazh ndentoke. Apartamentet variojne nga 70-122m2 dhe te gjithe e shikojne detin. 2 minuta ne kembe ng...

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-116-49b)
Tirane,Albania

Apartament moden me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:300 Euro

Vile 4 - kateshe per shitje prane zones se Misto Mames ne Tirane (TRS-116-50b)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne rrugen Llazi Miho ne Tirane. Pozicionohet buze r...

Cmimi:3.500.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-116-51K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti...

Cmimi:300 euro

Vile 2 - kateshe per shitje prane zones se Kombinatit ne Tirane (TRS-116-52b)
Tirane,Albania

Vile per shitje prane rruges Bubulina ne Tirane. Pozicionohet vetem...

Cmimi:230.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane ish Ekspozites ne Tirane (TRR-116-53b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:450 Euro