Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Vila per shitje ne Dhermi

Vile 2-kateshe per shitje prane zones se plazhit ne Dhermi (DHS-1018-1L) Cmimi:340.000 Euro

Vile 2-kateshe per shitje ne Dhermi. Ofron siperfaqe totale toke prej 1000m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 254 m2 te organizuar si me poshte: kat 1-re ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, nje dhome gjumi, tualet dhe verande....

Vile per shitje shume prane me plazhin ne Dhermi , (DHS-718-1a) Cmimi:155.000 Euro

Vile per shitje ne Dhermi, shume prane me zonen e plazhit, vetem 70 m larg. Nje kompleks i ri ndertimi qe ofron siguri dhe administrim gjate gjithe vitit. Vila ka nje siperfaqe 94 m2 duke u perbere nga 2 kate. Katet jane te...

Vila Per Shitje ne Dhermi ( DHS1001 ) Cmimi:155.876 EU

Projekti me i ri i vendosur ne Kallam-Dhermi, rruges ku fillon te zbresesh per ne Gjirin e Drimadhesit.Apartamenti 2+1 ne ne Shitje ne Tarracen e Ullinjve, kati i I-re . Ky apartament eshte pjese e Kompleksit me pishine rezidenciale e cila do te jete...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane (TRS-213-35)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane Kompleksit Partizani. Apartamenti nd...

Cmimi:80.000 euro

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Deshmoret e Kombit, Tirane (TRR-213-36)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra  me qera mbrapa Kullave Binjake ne Tirane. Apa...

Cmimi:650 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane (TRR-213-37E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne zonen e Ish-Bllok...

Cmimi:550 Euro

Ambjent zyre me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane (TRR-213-38)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Ambjentet...

Cmimi:1000 euro

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-213-39)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera te Kullat Binjake ne Tirane. Apartam...

Cmimi:2000 euro