Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Vila per shitje ne Dhermiu

Vile 2-kateshe per shitje prane zones se plazhit ne Dhermi (DHS-1018-1L) Cmimi:340.000 Euro

Vile 2-kateshe per shitje ne Dhermi. Ofron siperfaqe totale toke prej 1000m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 254 m2 te organizuar si me poshte: kat 1-re ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, nje dhome gjumi, tualet dhe verande....

Vile per shitje shume prane me plazhin ne Dhermi , (DHS-718-1a) Cmimi:155.000 Euro

Vile per shitje ne Dhermi, shume prane me zonen e plazhit, vetem 70 m larg. Nje kompleks i ri ndertimi qe ofron siguri dhe administrim gjate gjithe vitit. Vila ka nje siperfaqe 94 m2 duke u perbere nga 2 kate. Katet jane te...

Vila Per Shitje ne Dhermi ( DHS1001 ) Cmimi:155.876 EU

Projekti me i ri i vendosur ne Kallam-Dhermi, rruges ku fillon te zbresesh per ne Gjirin e Drimadhesit.Apartamenti 2+1 ne ne Shitje ne Tarracen e Ullinjve, kati i I-re . Ky apartament eshte pjese e Kompleksit me pishine rezidenciale e cila do te jete...

Vile 3 kateshe me qera pas Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-313-16)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe me qera prane shkolles Wilson ne Tirane. Me hapesire ...

Cmimi:2500 euro

Apartament 2+1 per shitje tek Komuna te Parisit ne Tirane(TRS-313-17)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje te pallatet Kika ne Komune te Parisit. Me s...

Cmimi:850 euro/m2

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mylsym Shyri ne Tirane (TRR-813-19)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Apartament...

Cmimi:400 euro

Ambjent per zyra me qera ne qender te Tiranes (TRR-313-18)
Tirane,Albania

Ambjent zyre me qera ne qender te Tiranes. Ambjentet pozicionohen ne...

Cmimi:800 Euro

Toke per shitje ne zonen e Gryke Lumit ne Lezhe (LES-619-51T)
Lezhe,Albania

Karburant dhe Toke per shitje ne zonen e Gryke Lumit ne Lezhe. Ndod...

Cmimi:220.000 Euro