Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Vila per shitje ne Dhermiu

Vile 2-kateshe per shitje prane zones se plazhit ne Dhermi (DHS-1018-1L) Cmimi:340.000 Euro

Vile 2-kateshe per shitje ne Dhermi. Ofron siperfaqe totale toke prej 1000m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 254 m2 te organizuar si me poshte: kat 1-re ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, nje dhome gjumi, tualet dhe verande....

Vile per shitje shume prane me plazhin ne Dhermi , (DHS-718-1a) Cmimi:155.000 Euro

Vile per shitje ne Dhermi, shume prane me zonen e plazhit, vetem 70 m larg. Nje kompleks i ri ndertimi qe ofron siguri dhe administrim gjate gjithe vitit. Vila ka nje siperfaqe 94 m2 duke u perbere nga 2 kate. Katet jane te...

Vila Per Shitje ne Dhermi ( DHS1001 ) Cmimi:155.876 EU

Projekti me i ri i vendosur ne Kallam-Dhermi, rruges ku fillon te zbresesh per ne Gjirin e Drimadhesit.Apartamenti 2+1 ne ne Shitje ne Tarracen e Ullinjve, kati i I-re . Ky apartament eshte pjese e Kompleksit me pishine rezidenciale e cila do te jete...

Dyqan me qera prane zones se Brrylit ne Tirane (TRR-1018-67L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane. Eshte...

Cmimi:1600 Euro

Dyqan per shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane (TRS-1018-68L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane zones se Brrylit ne Tirane. Eshte gjysem bod...

Cmimi:300.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1018-69E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Qemal Stafa, ne zonen e Pazarit te ...

Cmimi:350 Euro

Dyqan per qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane (TRR-1118-1d)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Dyqani ndodhe...

Cmimi:750 Euro

Apartament 2+1 me qera zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1118-2L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:400 Euro