Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Truall per Shitje ne Ksamil

Truall per Shitje ne Ksamil | 1,500 m2 | prane shetitores se re | zone me masterplan (KSS1002) Cmimi:coming soon...

Truall per shitje ne Ksamil, prane shetitores se re dhe bregut me te virgjer te Shqiperise. Kjo eshte nje zone e studiuar e projektuar per 2 – 3 kate. Prona eshte me hipoteke dhe gati per ndertim. Cmimi: 140 €/m2 S...

Per SHITJE, Apartamente lluksoze ne Vlore tek Uji i Ftohte, me HIPOTEKE (VLS-1002)
Vlore,Albania

Ky eshte padyshim kompleksi me Cilesine me te Larte ne Vlore! Nje ng...

Cmimi:83,000-240,000€

Apartament 3+1 per shitje prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRS-1116-54K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartam...

Cmimi:134.000 Euro

Zyre me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1116-55L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e par...

Cmimi:1000 Euro

Per SHITJE, Apartamente ne Vlore tek Uji i Ftohte | 1+1 dhe 2+1 | 800€/m2 (VLS-1004)
Vlore,Albania

Per shitje kemi rreth 21 apartamente ne nje compleks te ri dhe shume...

Cmimi:800€/m2

Per SHITJE Apartamente ne Vlore | tek Uji i Ftohte | nga 30,000€ (VLS-1005)
Vlore,Albania

Per Shitje, Apartamente ne Vlore 2 minuta ne kembe nga plazhi me I b...

Cmimi:650-950€/m2