Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Truall per Shitje ne Sarande

Truall ne shitje ne qytetin e Sarandes, Shqiperi (SRS-114-1) Cmimi:32.000 Euro

Truall ne shitje ne Kanalin e Cukes, Sarande.Toka ndodhet ne nje zone turistike, me siperfaqe 290 m2.Pozicionohet 200m ne vije ajrore nga bregu i detit.Eshte e pershtatshme per ndertimin e nje vile apo cka ju deshironi.Zona...

Truall per shitje ne bregdetin e Sarandes, (TRS-913-2) Cmimi:30.000

Truall per shitje ne Sarande. Toka  pozicionohet vetem 80 m larg rruges nacionale Sarande-Butrint dhe vetem 3 km nga qyteti i Sarandes. E pozicionuar ne kodrine me pamje shume te bukur nga qyteti dhe nga deti. Toka gez...

Toke per shitje afer detit ne Bunec, Sarande, (SRS-1212-1) Cmimi:65 /m2

Toke per shitje ne Bunec, midis fshatrave Lukove dhe Piqeras, Shqiperi. Dhe vetem 100 m nga vija bregdetare. Me nje siperfaqe prej 1000 m2, me letra te rregullta pronesie. ...

Toke per shitje ne Berdenesh te Sarandes, pak metra larg detit, (SRS-412-3) Cmimi:65 /m2...58 /m2

Shitet truall buze detit n n zonn e studiuar t Berdeneshit-Sarande, (blloku nr 10), me mim teper t leverdisshm . ...

Toke per shitje afer plazhit ne Sarande, (SRS-412-1) Cmimi:130 /m2

Toke per shitje ne Sarande, ne pjesen e plazhit. Rreth 425 m2 pjese toke per shitje me vendndodhje afer hotel Butrintit ne Sarande. Ne nje vend shume te preferuar nga te gjithe pushuesi...

Apartament 2 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik te Tiranes (TRR-216-49b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fillimin e rruges Peti ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane (TRS-216-50K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane. Apar...

Cmimi:151.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje shume prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRS-216-51K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ap...

Cmimi:91.000 Euro

Dyqan me qera prane Prokurorise se Rrethit te Tiranes (TRR-216-52b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Pozicionohet ...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-216-53b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet n...

Cmimi:1500 Euro