Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Truall per Shitje ne Vlore

Toke dhe shtepi ne shitje ne Vlore (VLS-718-1E) Cmimi:60.000 Euro

Shtepi dhe truall per shitje ne Dukat i Ri ne Vlore. Nje shtepi e re eshte e ndertuar ne truall dhe ka nje siperfaqe ndertimi prej 140 m2. Siperfaqja e truallit eshte 1200 m2.  Trualli eshte i mbjelle me 60 rrenje ullinj. Ajo ...

Toke per shitje ne zonen e Zvernecit ne Vlore, (VLS-717-1d) Cmimi:215.000 Euro

Toke per shitje ne plazhin e Zvernecit ne  Vlore. Toka ka nje siperfaqe  7160 m2 dhe ndodhet ne vijen e pare te bregdetit, 10 m larg plazhit. Mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme si hotel, resort, bar veror etj....

Toke ne shitje ne Orikum, Vlore (VLS-1014-1j) Cmimi:100.000 euro

Toke Are ne shitje ne qytetin e Orikumit.Toka ka nje siperfaqe prej 3700 m2, te pozicionuar 1 km larg ne vije ajrore nga deti. Sic mund ta shihni dhe ne foto, zona eshte populluar dhe jane ndertuar vila ne te.Shume prane tokes do...

Truall ne shitje te Uji i Ftohte ne Vlore, Shqiperi (VLS-714-1j) Cmimi:824.000 Euro

Toke ne shitje ne Jonufer, Uji i Ftohte, Vlore. Trualli pozicionohet shume prane rruges kryesore, 60m larg vijes bregdetare. Ka nje siperfaqe prej 412m2 ne koder, duke ofruar pamje shume te bukur te Rivieres Shqiptare. Ne t...

Toke ne shitje ne Vlore, me pamje te mrekullueshme, (VLS-812-1) Cmimi:75.000

Shitet  nje siperfaqe toke ne kodrat mbi qytetin e Vlores, ne rrugen Kanin-Vlore. Siperfaqja eshte 1500 m2, e gjithe e sistemuar me punime guri dhe e rrethuar. Ne pron...

Vile luksoze me qera ne Lunder , Tirane , (TRR-415-44a)
Tirane,Albania

Vile luksoze me qera ne nje nga komplekset me te preferuara ne perif...

Cmimi:3000

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-514-40j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje prane Lulishtes te Komuna e Parisit. Apart...

Cmimi:170.000 Euro

Ambjent per zyra ne shitje ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane , (TRS-514-41a)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra per shitje ne qender te Tiranes.Ambjenti pozicionoh...

Cmimi:2500 /m2

Apartament 2+1 per shitje afer tregut te Medresese ne Tirane , (TRS-514-42a)
Tirane,Albania

Apartament ne shitje afer tregut te Medresese ne Tirane, vetem pak m...

Cmimi:94.000 Euro

Zyre per shitje ne zonen qendrore te Tiranes , (TRS-514-43a)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra per shitje ne qender te Tiranes.Ambjenti pozicionoh...

Cmimi:2500 /m2