Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Truall per Shitje ne Tirane

Toke per shitje ne zonen e Valiasit ne Tirane (TRS-519-28S) Cmimi:109.000 Euro

Ofrohen 2 toke per shitje ne zonen e Valiasit, ne rrugen Kukesi ne Tirane. Tokat kane nje siperfaqe prej 3500 m2 dhe 900 m2 te cilat jane ne formen e nje drejtkendeshi te rregullt dhe jane pozicionuara ne vije te dyte prane rruges kryesore...

Truall per shitje prane Liqenit te Frakes ne Tirane (TRS-519-6L) Cmimi:86.000 Euro

Truall per shitje prane rruges se Tuneleve ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 430 m2 te pajisur me leje ndertimi. Kjo zone eshte shume e pershtatshme per ndertimin e ndonje vile private. Zona eshte e qete e mbushur me a...

Toke per shitje ne zonen e Berxulles ne Tirane (TRS-419-62L) Cmimi:467.500 Euro.

Toke per shitje prane rruges se Aeroportit ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore, me akses direkt ne te. Toka ka siperfaqe totale prej 8500 m2 ne forme te regullt drejtkendore. Eshte shume e pershtatshme per ndertim...

Toke per shitje ne Babrru ne Tirane (TRS-419-60T) Cmimi:50.000 Euro

Toke per shitje ne rrugen Deja ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 365 m2 ku 92 m2 jane ndertim. Toka eshte shume prane rruges kryesore dhe shume e pershtatshme per vile. Zona perreth eshte e qete dhe me ambient te past...

Toke per shitje ne fshatin Ferraj ne Tirane (TRS-419-20S) Cmimi:630.000 euro

Toke per shitje ne fshatin Ferraj ne Tirane. Ndodhet vetem 8 km larg nga qendra e qytetit. Siperfaqja totale eshte 18000 m2 dhe mund te ofrohen dhe te ndara ne 3 parcela nga 6000 m2 secila . Toka ka statusin truall dhe esht...

Toke per shitje pane Vilave Gjermane ne Tirane (TRS-219-25L) Cmimi:75.000 Euro

Toke per shitje ne rrugen Irfan Tershana ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 520 m2 pozicionuar prane rruges kryesore. Kjo prone eshte shume e pershtatshme per nderitimin e nje vile. Zona perreth eshte e qete dhe  e...

Toke per shitje prane Qendres Boterore Bektashiane, ne Tirane (TRS-219-15S) Cmimi:1.955.000 Euro

Toke per shitje prane Qendres Boterore Bektashiane, ne rrugen Agush Gjergjevica, ne Tirane. Ndodhet shume prane Liqenit te Farkes. Ka nje siperfaqe totale prej 23000 m2. Toka ka statusin truall dhe mund mund te ndertohen vi...

Truall per shitje prane shkolles Tirana Jone, ne rrugen Besim Fagu, ne Tirane (TRS-119-24S) Cmimi:160.000 Euro

Truall per shitje prane shkolles Tirana Jone, ne rrugen Besim Fagu, ne Tirane. Siperfaqja totale e truallit eshte 499.5 m2. Pozicionohet 50 m2 larg rruges kryesore me infrastukture te rregullt. Toka ka statusin truall dhe m...

Toke per shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane (TRS-1218-29S) Cmimi:1.050.000 Euro

Toke per shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane. Ndodhet afer liqenit te farkes te Rruga Diga e Liqenit, shume prane pedonales gjithashtu. Ofron siperfaqe totale prej 7000 m2 me statusin are. Eshte shume prane rruges k...

Toke dhe ndertese 2 kateshe ne shitje ne Komunen e Berzhites ne Tirane (TRS-1218-8E) Cmimi:750.000 Euro

Toke dhe ndertese dy kateshe ne shitje ne fshatin Dobresh te Komunes Berzhite. Toka ka nje siperfaqe prej 2500 m2 dhe siperfaqja e ndertimit eshte 1260 m2. Godina perbehet nga nje kat nentoke dhe nje kat perdhe. Lartesia e kateve e...

Apartament 1+1 ne shitje te Kompleksi Vizion Plus ne Tirane (TRS-714-21j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Banesa pozi...

Cmimi:60.000 euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Taulantia ne Durres,
Durres,Albania

Shitet apartament 3 + 1 ne rrugen Taulantia , ne Durres. Apartament...

Cmimi:95.000 Euro

Ambjent me qera per zyra ne Qender te Tiranes (TRR-714-22j)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ambjenti ndod...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2 + 1 ne shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRS-714-23b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Apart...

Cmimi:105.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 5 Maji ne Tirane (TRR-714-26j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera prane Tregut te Medrese ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:223 Euro