Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Truall per Shitje ne Himare

Toke dhe shtepi ne shitje ne Vlore (VLS-718-1E) Cmimi:60.000 Euro

Shtepi dhe truall per shitje ne Dukat i Ri ne Vlore. Nje shtepi e re eshte e ndertuar ne truall dhe ka nje siperfaqe ndertimi prej 140 m2. Siperfaqja e truallit eshte 1200 m2.  Trualli eshte i mbjelle me 60 rrenje ullinj. Ajo ...

Toke per shitje ne zonen e Zvernecit ne Vlore, (VLS-717-1d) Cmimi:215.000 Euro

Toke per shitje ne plazhin e Zvernecit ne  Vlore. Toka ka nje siperfaqe  7160 m2 dhe ndodhet ne vijen e pare te bregdetit, 10 m larg plazhit. Mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme si hotel, resort, bar veror etj....

Toke ne shitje ne Orikum, Vlore (VLS-1014-1j) Cmimi:100.000 euro

Toke Are ne shitje ne qytetin e Orikumit.Toka ka nje siperfaqe prej 3700 m2, te pozicionuar 1 km larg ne vije ajrore nga deti. Sic mund ta shihni dhe ne foto, zona eshte populluar dhe jane ndertuar vila ne te.Shume prane tokes do...

Truall ne shitje te Uji i Ftohte ne Vlore, Shqiperi (VLS-714-1j) Cmimi:824.000 Euro

Toke ne shitje ne Jonufer, Uji i Ftohte, Vlore. Trualli pozicionohet shume prane rruges kryesore, 60m larg vijes bregdetare. Ka nje siperfaqe prej 412m2 ne koder, duke ofruar pamje shume te bukur te Rivieres Shqiptare. Ne t...

Toke ne shitje ne Vlore, me pamje te mrekullueshme, (VLS-812-1) Cmimi:75.000

Shitet  nje siperfaqe toke ne kodrat mbi qytetin e Vlores, ne rrugen Kanin-Vlore. Siperfaqja eshte 1500 m2, e gjithe e sistemuar me punime guri dhe e rrethuar. Ne pron...

Apartament 2 + 1 ne shitje prane rruges Don Boskos ne Tirane (TRS-714-28b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane. Apartament...

Cmimi:56.000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Europian Trade Center, ETC ne Tirane (TRR-714-29j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. N...

Cmimi:1700 euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Casa Italia ne Tirane (TRS-714-30b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Allaman Dervishi ne Tirane. A...

Cmimi:81.200 Euro

Apartament per zyra me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-714-32j)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Apartam...

Cmimi:600 euro

Apartament 3 + 1 me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-714-33b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Aparta...

Cmimi:300 Euro