Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Truall per Shitje ne Orikum

Toke dhe shtepi ne shitje ne Vlore (VLS-718-1E) Cmimi:60.000 Euro

Shtepi dhe truall per shitje ne Dukat i Ri ne Vlore. Nje shtepi e re eshte e ndertuar ne truall dhe ka nje siperfaqe ndertimi prej 140 m2. Siperfaqja e truallit eshte 1200 m2.  Trualli eshte i mbjelle me 60 rrenje ullinj. Ajo ...

Toke per shitje ne zonen e Zvernecit ne Vlore, (VLS-717-1d) Cmimi:215.000 Euro

Toke per shitje ne plazhin e Zvernecit ne  Vlore. Toka ka nje siperfaqe  7160 m2 dhe ndodhet ne vijen e pare te bregdetit, 10 m larg plazhit. Mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme si hotel, resort, bar veror etj....

Toke ne shitje ne Orikum, Vlore (VLS-1014-1j) Cmimi:100.000 euro

Toke Are ne shitje ne qytetin e Orikumit.Toka ka nje siperfaqe prej 3700 m2, te pozicionuar 1 km larg ne vije ajrore nga deti. Sic mund ta shihni dhe ne foto, zona eshte populluar dhe jane ndertuar vila ne te.Shume prane tokes do...

Truall ne shitje te Uji i Ftohte ne Vlore, Shqiperi (VLS-714-1j) Cmimi:824.000 Euro

Toke ne shitje ne Jonufer, Uji i Ftohte, Vlore. Trualli pozicionohet shume prane rruges kryesore, 60m larg vijes bregdetare. Ka nje siperfaqe prej 412m2 ne koder, duke ofruar pamje shume te bukur te Rivieres Shqiptare. Ne t...

Toke ne shitje ne Vlore, me pamje te mrekullueshme, (VLS-812-1) Cmimi:75.000

Shitet  nje siperfaqe toke ne kodrat mbi qytetin e Vlores, ne rrugen Kanin-Vlore. Siperfaqja eshte 1500 m2, e gjithe e sistemuar me punime guri dhe e rrethuar. Ne pron...

Dyqan me qera prane Bllokut ne Tirane (TRR-617-16K)
Tirane,Albania

Dyqani ndodhet prane pallateve Agimi jo larg nga Kompleksi i Taivani...

Cmimi:600 Euro

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-617-18L)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:350 Euro

Zyre me qera mbrapa Kullave Binjake ne Tirane, (TRR-617-19d)
Tirane,Albania

Zyre me qera prane Ambasades se Kosoves ne Tirane. Zyra ndodhet ne ...

Cmimi:900 Euro

Apartament 2+1 me qera tek Pazari i Ri ne Tirane (TRR-617-20K)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne Sheshin Avni Rustemi shume prane me qendren ne...

Cmimi:500 euro

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane (TRS-617-21L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje perballe shkolles Qemal Stafa ne Tirane. ...

Cmimi:127.000 Euro