Toke ne shitje prane rruges 5-Maji ne Tirane , Albania (TRS-414-21b)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRS-414-21b
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 1.080.000 Euro
Sipërfaqe m2 1800 m2
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 5 Maj

Toke per shitje ne rrugen Xhemal Sheh Abazi ne Tirane.

Toka ka nje siperfaqe prej 1800 m2 ku brenda saj kemi nje ndertim te vjeter me siperfaqe prej 600 m2. 

E gjithe ndertesa eshte 1-kateshe me nje lartesi deri ne 5 m e cila mund te perdoret ose jo.

Ne hyrje te saj eshte vendosur dhe nje ndertim te vogel e cila mund te sherbeje si kabine vezhgimi ose roje.

Toka ka disa perparesi:

-Ne dy anet e saj ndodhet rruge,

-Me kete rruge kufizohet dhe projekti I madh I lumit te Tiranes e cila ne kete zone duhet te mbaroje brenda vitit 2015,

-Eshte nje mundesi shume e mire investimi ne ndertim si pallat, godine sherbimi etj,

-Ndodhet vetem 3 km larg qendres se Tiranes.

Ne kete godine kemi dhe nje depozite te madhe funksionale e mund te perdoret.

Eshte e pajisur me certificate pronesie.

 

Cmimi 600 Euro / m2 I diskutueshem

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën