Toke per shitje prane bregdetit te Borshit ne Shqiperi (QRS-1214-1b)

Image
Image
Image
ID QRS-1214-1b
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 67.500 Euro
Sipërfaqe m2 900 m2
Qyteti Borsh
Adresa Borsh

Toke per shitje ne rrugen Plazhi 2 ne bregdetin e Borshit ne Shqiperi.

Pozicionohet buze rruges kryesore dhe rreth 200 metra larg bregdetit.

Toka ka siperfaqe prej 900 m2 me gjatesi 50 m2 dhe gjeresi 18 m2.

Vendi eshte nga me te njohurit ne jugun e Shqiperise.

Plazhi, pamja dhe bukuria e ketij vendi jane vertet mahnitese.

Toka eshte shume e pershtatshme per banim, por  edhe per biznese te ndryshme.

Nese kerkoni te investoni ne bregdetin Jon atehere kjo eshte nje nga pronat qe ju mund te blini.

Bregdeti ne kete zone po zhvillohet me ritme teper te shpejta po keshtu dhe turizmi po rritet nga viti ne vit.

Eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.

Cmimi 75 Euro / m2 I diskutueshem

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne rrugen Plazhi 2 ne bregdetin e Borshit ne Shqiperi.
Pozicionohet buze rruges kry
Në Shitje QRS-1214-2b 75.000 €

Toke per shitje ne rrugen Plazhi 2 ne bregdetin e Borshit ne Shqiperi. Pozicionohet buze rruges kryesore dhe rreth 300 ...