Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-619-28S)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRS-619-28S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 58.800 Euro
Sipërfaqe m2 84 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Muzaket ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 84 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar. Ambienti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore dhe eshte i shtruar me pllaka.

Ka te instaluar nje kondicioner ne sallon per ngrohjen dhe ftohjen.

Zona eshte shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Aty prane mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin si: shkolla, cerdhe, markete, lokale etj.

Ka akses te lehte ne rrugen Eshref Frasheri, rrugen Don Bosko dhe prane Zogut te Zi.

Prona eshte ne proces hipotekimi.

 

Cmimi 700 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor Keko, ne rrugen Milto Sotir Gura, ne Tirane.
Ndodhet
Në Shitje 219-34S 58.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor Keko, ne rrugen Milto Sotir Gura, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Niko Avrami ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati p
Në Shitje 819-20S 45.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Niko Avrami ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati parafabrikat buze ...

Apartament per shitje prane shkolles 7 Marsi ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne ne katin e dyte te n
Në Shitje 617-51K 56.000 €

Apartament per shitje prane shkolles 7 Marsi ne Tirane. Banesa pozicionohet ne ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje  afer rruges Mine Peza ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 t
Në Shitje 1116-34d 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje  afer rruges Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ded Gjon Luli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje palla
Në Shitje 518-64d 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ded Gjon Luli ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 1+1  per shitje ne zonen Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet pas Hotel Fe
Në Shitje 1013-16 52.000 € €

Apartament 1+1  per shitje ne zonen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti pozicionohet pas Hotel Ferraritne rrugen ...

Apartament 1+1 ne shitje prane 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nj
Në Shitje 413-47 60.000 €

Apartament 1+1 ne shitje prane 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nje pallati te ri. ...

Apartamente per shitje ne nje zone rezidenciale ne ndertim e siper ne Tirane, shume prane me rrugen
Në Shitje 717-9a 45.000 €

Apartamente per shitje ne nje zone rezidenciale ne ndertim e siper ne Tirane, shume prane me rrugen Teodor Keko ne ...