Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-519-58S)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRS-519-58S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 109.000 Euro
Sipërfaqe m2 111 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 111 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 98 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar. Ambienti eshte i shtruar me pllaka, dyert jane te reja, dritaret jane dopio xham dhe jane te pajisura me grila.

Ka te instaluar kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen ne cdo ambient.

Shtepia ka orientim jug-perendim.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Ofrohet edhe nje garazh ne katin -2 te pallatit me pagese ekstra.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Ka akses direkt ne rrugen Don Bosko, zonen e Zogut te Zi dhe rruge te tjera nderlidhese.

 

Cmimi: 109.000 Euro (Apartamenti)

Cmimi: 11.000 (Garazh) 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimanzit Partizani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje palla
Në Shitje 819-30L 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimanzit Partizani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Në Shitje 519-22L 117.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kastriot Gjini ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2
Në Shitje 1019-28L 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kastriot Gjini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2-kateshe shume ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte t
Në Shitje 615-45d 95.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Naim Frasheri, prane zones se Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne
Në Shitje 1018-65E 105.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Naim Frasheri, prane zones se Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nj
Në Shitje 1115-71b 96.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nje pallat te ri, ...

Apartament 2+1 per shitje ne qender te Tiranes.
Apartament ndodhet afer Cirkut te Tiranes , pozicio
Në Shitje 1213-14b 120.000 € €

Apartament 2+1 per shitje ne qender te Tiranes. Apartament ndodhet afer Cirkut te Tiranes , pozicionohet ne katin e ...

Apartament per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 1119-5S 100.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te sapo ...