Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRS-619-9L)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRS-619-9L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 210.000 Euro
Sipërfaqe m2 150 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore.

Banesa ka siperfaqe totale prej 150 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 144 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti mund te ndahet dhe ne dy hyrje 1+1.

Apartamenti ka organizim te mire te dhomave dhe drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila. Ballkonet jane te orientuara nga perendimi dhe lindja.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. 

Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ju per te bere nje jetese sa me komode dhe te rehatshme. Mund te permendim disa prej tyre: shkolla te niveleve te ndryshme, kopesht per femije, dyqane, lokale, supermarket, minimarket, furre buke etj.

Pallati ka ndertim teper cilesor me termoizolim , ofron siguri, ashensor dhe administrim.

Pallati ka akses ne bulevardin Zogu I, rrugen e Durresit, rrugen Mine Peza dhe pozicionohet vetem disa minuta larg qendres se Tiranes.

Apartamenti eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.

Cmimi 210.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Në Shitje 615-22b 196.000 €

Apartament per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 217-36d 220.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Në Shitje 1214-1b 207.200 €

Apartament per shitje ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te
Në Shitje 819-41L 216.340 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament dupleks per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-t
Në Shitje 518-11L 200.000 €

Apartament dupleks per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te dhe te 3-te te ...

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Në Shitje 416-35b 205.000 €

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te kompleksit ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Në Shitje 217-11K 216.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre  ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te dhe te fu
Në Shitje 418-1L 200.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre  ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te dhe te fundit te nje pallati ...