Dyqan per shitje prane Sheshit Wilson ne Tirane (TRS-719-24L)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRS-719-24L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 807.900 Euro
Sipërfaqe m2 269.30 m2
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zef Jubani

Dyqan per shitje ne fillim te rruges Zef Jubani ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe te brendshme prej 269.3 m2 te organizuar ne nje ambient open space sebashku me 2 tualete brenda dhe eshte e rrethuar me vetrate xhami.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per dyqane te ndryshme si: supermarkete, bar-kafe, restorant, qender estetike, palester, call center etj.

Ka te instaluar sistemin qendror per ngrohje dhe ftohje dhe ofron ndricim LED te pershtatshme per te gjithe ambientin.

Ofron mundesi shume te mira reklamimi te aktivitetit tuaj.

Pallati eshte i ri, ofron administrim, siguri 24-ore dhe sheshpushim para pallatit me mundesi parkimi.

Zona perreth  eshte zhvilluar shume kohet e fundit dhe e mbushur plot me biznese te ndryshme qe ushtrojne aktivitetin e tyre. 

Ka akses direkt ne rrugen Sulejman Delvina, rrugen Sami Frasheri, Sheshin Wilson dhe zonen e Bllokut.

Kjo prone eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 3000 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Lokal ne shitje ne rrugen Mustafa Qosja, prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe
Në Shitje 1118-45E 808.500 €

Lokal ne shitje ne rrugen Mustafa Qosja, prane Stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ...