Hotel luksoz per shitje ne plazhin e bukur te Drimadhes ne Dhermi , (DHS-1217-1a)

ID (DHS-1217-1a)
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 2.000.000 Euro
Sipërfaqe m2 1020 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Dhermi
Adresa Dhermi

Hotel luksoz per shitje ne nje nder plazhet me te bukura te Shqiperise, ne Drimadhe. Vetem 100 m larg bregdetit te ketij plazhi te bukur ofrohen 2 objekte te bashkangjitura per shitje.  I ndertuar sefundmi, me cilesi shume te larte ndertimi  dhe nje projekt te bukur dhe unik duke ofruar nje hotel modern dhe tradicional ne te njejten kohe.

 Objekti eshte i ndare ne 2 godina ku godina e pare prej 540 m2 eshte e ndare ne 2 kate dhe ofron pjesen e hotelit.

Kati i pare i hotelit ka 6 dhoma,2 dhoma jane per 3 persona dhe 4 te tjerat per 4 persona.

Kati i dyte ka 3 dhoma per 3 persona , 3 dhoma per 4 persona dhe nje suite familjare me dy dhoma e dy tualete te ndara.

 

Ndersa objekti i dyte eshte 480 m2 I ndare po ashtu ne 2 kate, kati i dyte eshte pjesa e sherbimit bar restorant piceri , kuzhina e restorantit e pajisur deri ne detaje dhe zyra e administratorit ndersa kati i pare eshte  holli i hotelit,recepsioni,2 tualete,3 dhoma personeli,nen to eshte magazina me sip 60m katror dhe tualeti i personelit. Godina e restorantit eshte e projektuar qe ne katin e dyte mund te behen shnderrime per hoteleri.kumund te shtohen edhe 8 dhoma hoteli.

 

Hoteli ofrohet i gjithi i mobiluar, Krevatet jane te bera me ferro batuto me dore,dysheket me porosi ne Greqi dhe dhomat te pajisura me carcafe e peshqire.Kati i dyte i ka tavanet me derrase dhe punime dekorative.Hoteli ka sistem dixhitalb neper dhoma

 

 

Cdo punim eshte bere me kujdes dhe me cilesi te larte, mure decorative, punime me dru, parket ne dhoma etj.

 

I pajisur me certificate pronesie.

 

Cmimi 2.000.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën