Hotel per shitje ne qender te Himares (HRS-319-1S)

ID HRS-319-1S
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 1.500.000 Euro
Sipërfaqe m2 450 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Himare
Adresa

Ofrohen 2 objekte per shitje ne qender te Himares.

Ndodhen ne lungomaren e re te Spilles, 20 metra nga deti.

Objekti e pare ka nje siperfaqe prej 230 m2 e organizuar ne 2 kate ku perfshihen 4 dhoma, 1 apartament, 1 depo dhe verande e madhe.

Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Objekti i dyte ka nje siperfaqe prej 220 m2 e organizuar ne 3 kate.

Prona eshte ne proces legalizimi.

Ambienti momentalisht sherben si hotel dhe restorant, vendodhja qe ne qender te Himares prane shetirores se re e ben kete prone shume te preferuar per te zhvilluar aktivitete te ndryshme.

 

Cmimi 1.500.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën