Lokal per qera ne zonen e Radhimes ne Vlore, (VLR-717-3d)

ID VLR-717-3d
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Sipërfaqe m2 200 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Vlore
Adresa Radhime

Lokal per qera prane plazhit ne zonen e Radhimes ne Vlore.

Lokali ndodhet ne nje kompleks te ri te sapo ndertuar.

Ka nje siperfaqe te brendshme 100 m2 dhe verande 100 m2.

Ofrohet i  mobiluar me mobilim te ri dhe eshte i gatshem per pune.

Ndodhet vetem 10 m larg bregdetit dhe veranda eshte me orientim nga plazhi.

Mund te perdoret edhe si resntoran, piceri etj.

 

Cmimi 400 Euro/muaj.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën