Magazine me qera prane rruges Siri Kodra ne Tirane (TRR-815-17m)

ID TRR-815-17m
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 2870 Euro
Sipërfaqe m2 1436 m2
Lartesia 0
Shperndarja 2
Tualete 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zenel Bastari

Magazine me qera ne rrugen Zenel Bastari ne Tirane.

Godina eshte nje ndertese 4-kateshe me cilesi te larte ndertimi.

Eshte e organizuar ne kte menyre: Kati 1 me siperfaqe 134 m2, dhe katet e tjera nga 434 m2/kati.

Ofron ambjente openspace, 2 zyra , 3 tualete, shkalle te brendshme .

Magazina ka ashensor per transportimin e mallrave.

Eshte e shtruar me pllaka.

Ka te instaluar sistem ndricimi , sistem kondicionimi.

Ndricohet gjate dites me drite natyrale ne saje te vetratave te xhamit.

Hapesira eshte  e pershtatshme per operimin e llojeve te ndryshme te biznesit, si : mobileri, punishte , magazine.

Ndodhet ne nje zone ku ka edhe ambjente te tjera biznesi.

Mundesi shume e mire per te investuar ne pozicionimin e aktivitetit tuaj.

Gjithashtu ofron 4 vende parkimi. 

 

Cmimi 2 Euro/m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën