2 dhoma Vilë Në Shitje Tirane

Vile per shitje ne rrugen Thethi ne Tirane.
Shtepia eshte 1-kateshe me nje siperfaqe toke prej 1000
Në Shitje 919-4S 80.000 €

Vile per shitje ne rrugen Thethi ne Tirane. Shtepia eshte 1-kateshe me nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe ndertese prej 96 m2. Vila organizohet ne 1 ...

Vile 2-kateshe per shitje ne rruges e Dibres ne Tirane.
Vila ka siperfaqe oborri prej  23.7 m2
Në Shitje 619-12L 75.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne rruges e Dibres ne Tirane. Vila ka siperfaqe oborri prej  23.7 m2 dhe ndertim prej  104 m2 te ndare ne dy kate si me ...

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Marubi ne Tirane.
Banesa ka siperfaqe trualli prej 130.30 m2 dh
Në Shitje 419-59L 130.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Marubi ne Tirane. Banesa ka siperfaqe trualli prej 130.30 m2 dhe ndertim prej  108.57 m2 te ndare ne dy kate si me ...

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Vincenc Prenushi ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 422 m2 d
Në Shitje 319-38S 380.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Vincenc Prenushi ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 422 m2 dhe siperfaqe totale e ndertimit prej 426.8 m2 e ndare ne 3 kate ...

Vile 1-kateshe per shitje prane shkolles Hasan Prishtina ne Tirane.
Shtepia ofron nje siperfaqe tot
Në Shitje 319-36T 120.000 €

Vile 1-kateshe per shitje prane shkolles Hasan Prishtina ne Tirane. Shtepia ofron nje siperfaqe totale prej 117 m2 dhe nje siperfaqe ndertese prej 72 m2 te ...

Vile 3-kateshe per shitje ne Koder Lalm ne Tirane.
Vila pozicionohet shume prane rruges kryesore me
Në Shitje 1018-45L 230.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne Koder Lalm ne Tirane. Vila pozicionohet shume prane rruges kryesore me nje infrastukture te rregullt. Ofron siperfaqe totale toke ...

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Shire ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore me siperfaq
Në Shitje 818-23L 96.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Shire ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me siperfaqe totale 255.5 m2 te organizuar ne 2 kate si me poshte: Kati ...

Banese 1-kateshe per shitje ne rrugen Rreze Drite ne Tirane.
Pozicionohet ne krah te rruges kryesor
Në Shitje 618-16a 125.000 €

Banese 1-kateshe per shitje ne rrugen Rreze Drite ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore, ne njesine bashkiake Nr 11. Prona ka siperfaqe trualli prej ...

Vile 3-kateshe per shitje prane Unazes se Vogel te Tiranes.
Pozicionohet ne nje bllok vilash, disa
Në Shitje 318-76L 215.000 €

Vile 3-kateshe per shitje prane Unazes se Vogel te Tiranes. Pozicionohet ne nje bllok vilash, disa metra larg rruges kryesore. Vila ka siperfaqe oborri prej 150.8 ...

Vile per shitje ne rrugen e Qelqit ne Tirane.
Vila pozicionohet buze rruges kryesore dhe ka nje sip
Në Shitje 517-18K 150.000 €

Vile per shitje ne rrugen e Qelqit ne Tirane. Vila pozicionohet buze rruges kryesore dhe ka nje siperfaqje ndertimi prej 100 m2 dhe 700 m2 oborr. Vila eshte e ...

Vile 1-kateshe per shtije ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 1
Në Shitje 1216-29d 115.000 €

Vile 1-kateshe per shtije ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 150 m2 dhe 300 m2 oborr. Siperfaja e brendshme eshte e ...

Vile 1 – kateshe per shitje ne fshatin Gerbllesh ne Tirane.
Pozicionohet ne pjesen malore te
Në Shitje 916-13b 297.000 €

Vile 1 – kateshe per shitje ne fshatin Gerbllesh ne Tirane. Pozicionohet ne pjesen malore te fshatit, me siperfaqe ndertimi 70 m2 dhe siperfaqe toke 250 ...

Shtepi Private, Bar-Kafe dhe Toke per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Pozicionohet buze rr
Në Shitje 816-48b 300.000 €

Shtepi Private, Bar-Kafe dhe Toke per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore me nje siperfaqe trualli prej 610 m2, siperfaqe ...

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Ilmi Aver ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe nje o
Në Shitje 716-42K 82.000 €

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Ilmi Aver ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe nje oborr prej 500 m2 te mbjellur me peme te ndryshme. Ka nje ...

Vile 2 kateshe per shitje ne nje nga zonat me te praferuara ne Tirane, liqeni thate.
Vila ka nje si
Në Shitje 915-46k 120.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne nje nga zonat me te praferuara ne Tirane, liqeni thate. Vila ka nje siperfaqe prej 140 m2 hapsire banimi dhe 50 m2 oborr. Hapesirat e ...

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.
Me siperfaqe 170 m2 shtrihet ne nje trua
Në Shitje 815-51m 170.000 €

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Me siperfaqe 170 m2 shtrihet ne nje truall prej 120 m2. Vila ka nje stil te vjeter e ...

Vile per shitje prane rruges Skender Kosturi ne Tirane.
Banesa ka siperfaqe ndertimi prej 98 m2 te
Në Shitje 715-38b 63.000 €

Vile per shitje prane rruges Skender Kosturi ne Tirane. Banesa ka siperfaqe ndertimi prej 98 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 ...

Vile ne shitje ne Mjull Bathore ne Tirane.
Vila eshte  e organizuar ne dy kate  me oborr
Në Shitje 615-48m 180.000 €

Vile ne shitje ne Mjull Bathore ne Tirane. Vila eshte  e organizuar ne dy kate  me oborr rrethues dhe shtrihet ne nje truall 370 m2 . Nje kat i viles ...

Vile per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore me vetem
Në Shitje 615-4b 350.000 €

Vile per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me vetem pak minuta larg liqenit te Paskuqanit. Vila eshte ndertuar ne ...

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez.Shtrihet ne nje truall me siperfaqe totale prej 219.9
Në Shitje 115-21r 75.000 €

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez.Shtrihet ne nje truall me siperfaqe totale prej 219.9 m2 duke perfshire dhe oborrin rreth saj.Me nje siperfaqe ...