Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Vila me Qera ne Shqiperi

Vile 3 kateshe me qera prane zones se Selites ne Tirane (TRR-118-23R) Cmimi:2500 Euro

Vile me qera ne rrugen e Zallit ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 500 m2 dhe siperfaqe te brendshme 372 m2. Pjesa e jashtme e oborrit perbehet nga nje lulishte e vogel e mbjelle me peme frutore. Secili nga katet...

Vile moderne me qera ne zonen e Lundres ne Tirane , (TRR-118-5a) Cmimi:2700 Euro

Vile me qera ne Lunder, pjese e nje residence modern vilash. Vila ka nje siperfaqe te jashtme prej 470 m2 dhe te brendshme prej 196 m2. Hapesira e brendshme ndahet ne 2 kate, kati i pare ka sallon, kuzhine dhe nje tualet,ballkon,&n...

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder shume prane qendres tregtare TEG, Tirane , (TRR-1217-67a) Cmimi:2000 Euro

Vile me qera te kompleksi i vilave White Houses ne Lunder, Tirane. Ka nje siperfaqe prej 240 m2 te brendshme dhe 350 m2 oborr, dhe perbehet nga 3 kate. Kati i pare eshte i ndare ne sallon i madh me oxhak, kuzhine ne forme aneksi, d...

Vile 2 kateshe me qera ne Lunder , Tirane , (TRR-1117-36a) Cmimi:2000 Euro

Vile 2-kateshe per qera  ne Lunder, Tirane. Vila shtrihet ne nje truall prej 347 m2, me siperfaqe ndertimi 188m2. Hapesirat jane te shfrytezuara mjaft mire ne dy kate, ku: -kati i pare perfshin sallonin e ndenjes, dhom...

Vile me qera ne residencen Long Hill ne Lunder , Tirane , (TRR-1117-35a) Cmimi:2000 Euro

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne Tirane ne zonen e Lundres. Vila ka siperfaqe te brendshme 213 m2 dhe siperfaqe oborri prej 400 m2. Siperfaqja e brendshme ndahet ne 2 kate duke ofruar: ne katin e pa...

Vile me qera ne Lunder, pjese e nje kompleksi vilash , Tirane (TRR-1117-32a) Cmimi:3000 Euro

Vile me qera ne nje kompleks rezidencial ne Lunder , Tirane.  Kompleks eshte shume i mirenjohur dhe ofron kushte shume te mira per nje jetese te qete dhe te sigurte. Vila ka nje siperfaqe prej 213 m2 te brendshme dhe rreth 510...

Vile nje kateshe per qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane, (TRR-1117-21d) Cmimi:1500 Euro

Vile me qera ne rruge Fadil Rada ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe te brendshme 170 m2 dhe oborr 130 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine , tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy bodrume nga 30 m2 secili ...

Vile tre-kateshe me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane, (TRR-1117-5d) Cmimi:800 Euro

Vile per qera ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 250 m2 dhe siperfaqe trualli 300 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne tre kate : Kati i I eshte i organizuar ne sallon te ma...

Vile 2-kateshe me qera ne zonen e Selites ne Tirane (TRR-1017-5L) Cmimi:1500 Euro

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Gjin Gjergji ne Tirane. Pozicionohet shume prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte ne te. Vila ofron siperfaqe toke 450m2 dhe ndertim 660m2 te ndare ne 2 kate si me poshte: Kati i pare m...

Vile moderne me qera tek Long Hill Residence ne Lunder , Tirane (TRR-917-29a) Cmimi:2400 Euro

Vile moderne me qera ne kompleksin Long Hill Residence ne Lunder, Tirane. Rezidence shume e preferuar nga vendas dhe te huaj.   Vila ka nje siperfaqe te brendhsme prej 196 m2 dhe te jashtme rreth 488 m2. Me nje stil mo...

Vile moderne me qera tek Long Hill Residence ne Lunder , (TRR-917-26a) Cmimi:2500 Euro

Vile moderne me qera ne nje nga rezidencat e vilave me te preferuara ne Tirane. Te mirenjohura per cilesine e ndertimit, qetesine, administrimin dhe ajer te paster.   Vila ka nje siperfaqe te brendhsme prej 220 m2 dhe te jasht...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane (TRR-917-9K) Cmimi:5000 Euro

Vile 3-kateshe me qera prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Siperfaqja totale e viles eshte 1570 m2 dhe nje hapesire trualli prej 1100 m2.Vila ndahet ne 3 kate plus 1 kat papafingo dhe 1 kat garazh dhe organizohet ne:...

Apartament per zyra 1+1 me qera ne qender te Tiranes , (TRR-1213-13b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 e qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne ...

Cmimi:500

Apartament 2+1 per shitje ne qender te Tiranes , (TRS-1213-14b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne qender te Tiranes. Apartament ndodhet ...

Cmimi:120.000

Apartament 2+1 per shitje te Selvia ne Tirane , (TRS-1213-15b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dibres te Selvia ne Tirane. A...

Cmimi:110.000

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-114-25)
Tirane,Albania

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes.Ambjenti ndodhet ne nje zone m...

Cmimi:500 euro

Ambjent biznesi me qera ne Autostraden Tirane-Durres, Km 12 (TRR-1213-16)
Tirane,Albania

Magazine me qera prane City Park ne Tirane. Godina shtrihet ne nje t...

Cmimi:4000 euro