Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Vila me Qera ne Shqiperi

Vile 3-kateshe me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-119-10L) Cmimi:2000 Euro

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ofron siperfaqe totale ndertimi prej 300 m2 te organizuar ne 3 kate. Te tre katet kane te njejten shperndarje ne 3 ambiente zyre, koridor, tualet dhe ballkon. Lidhen me ...

Vile 3-kateshe me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1218-19L) Cmimi:4000 Euro

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Thoma Avrami shume prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ofron siperfaqe oborri rreth 200 m2 dhe  siperfaqe totale ndertimi prej 834 m2 te organizuar ne 3 kate banimi dhe 1 kat nentoke. Kati 1-r...

Vile 2 kateshe me qera prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-1118-43E) Cmimi:1500 Euro

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Donika Kastrioti, pas Kullave Binjake ne Tirane. Secili nga katet eshte me siperfaqe nga 65 m2 dhe lidhen me njeri tjetrin nepermjet shkalleve te brendshme. Kati i pare perbehet nga 2 ambiente, nder...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres, pjese e nje kompleksi Vilash , Tirane (TRR-1118-29a) Cmimi:3550 Euro

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne zonen e Lundres, ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 319 m2 dhe oborr 600 m2. Kati i pare: 2 dhoma gjumi ,garderobe, studio ,dhome la...

Vile 3-kateshe me qera prane Kodres se Priftit ne Tirane (TRR-1018-1L) Cmimi:470 Euro

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane. Ka siperfaqe trualli prej 585.80m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 328m2 te ndare si me poshte: Kati i pare ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, tualet dhe koridor. Kati...

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Vilave Gjermane ne Tirane (TRR-918-25E) Cmimi:1100 Euro

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Perbehet nga dy kate dhe papafingo.  Ka nje siperfaqe ndertimi 250 m2 dhe siperfaqe oborri 200 m2. Kati i pare perfshin dhomen e  ndenjes, kuzhine te vecuar...

2 Vila 3-kateshe me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-818-58L) Cmimi:4000 Euro

2 vila 3-kateshe me qera perballe kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ofrohen dy vila me organizim te njejte ngjitur me njera tjetren me siperfaqe totale 1400 m2. Njera vile ofron siperfaqe oborri prej 350 m2 dhe siperfaqe totale nde...

Vile me qera ne nje kompleks vilash ne Lunder , Tirane , (TRR-818-33a) Cmimi:2300 Euro

Vile me qera ne nje nga rezidencat me te bukura te vilave ne Lunder.  E rrethuar me gjelberim dhe me pamje te hapur perpara. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 228 m2 dhe oborri prej 350 m2. Hapesira e brendshme ndahet...

Vile 4-kateshe me qera afer Qendres se Tiranes (TRR-818-31L) Cmimi:6890 Euro

Vile 4-kateshe me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 1350m2 nga te cilat 350 m2 eshte oborr dhe 1000 m2 ndertim i ndare si me poshte: Kati 1-re 150 m2 ofron 3 zyra pune te mobiluara, dhome mbledhje, kar...

Vile 3-kateshe me qera prane TEG ne Tirane, (TRR-818-21d) Cmimi:1000 Euro

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Riza Kasemi ne Tirane. Vila ka siperfaqe 240 m2 dhe oborr 600 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne tre kate ku. Kati i pare ka sallon, kuzhine, tualet dhe nje dhome. Kati...

Vile moderne me qera ne zonen e Lundres , ne Tirane , (TRR-718-43a) Cmimi:2500 Euro

Vile me qera ne nje residence vilash ne Lunder. E poicionuar ne nje nder komplekset me te preferuara dhe me moderne ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 210 m2 dhe te jashtme rreth 500 m2. Kati i pare ofron sallon , k...

Vile 3 kateshe me qera prane rruges se Dibres, ne Tirane (TRS-718-35E) Cmimi:3500 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe prane rruges se Dibres, ne Tirane.  Kati i nendheshem ka nje siperfaqe prej 96.1 m2 dhe ka nje hapesire te pershtatur si qilar me nje hapesire te hapur qe perfshin nje dhome ndjenje, nje dhome gatimi, si e...

Apartament 2 + 1 me qera ne krah te stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-616-48b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:1000 Euro

Zyre per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRS-916-53K)
Tirane,Albania

Zyre per shitje ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Zyra ndodhet ne ...

Cmimi:275.000 Euro

Dyqan me qera prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane (TRR-616-49K)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Dyqani ndodhet ne ...

Cmimi:370 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne nje kompleks rezidencial ne Sauk ne Tirane (TRR-616-50b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane...

Cmimi:1100 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-616-51K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartament...

Cmimi:65.000 euro