Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Vila per shitje ne Shqiperi

Vile 4 kateshe per shitje tek Vilat Gjermane, ne Tirane (TRS-119-39S) Cmimi:350.000 Euro

Vile 4 kateshe per shitje tek Vilat Gjermane, ne rrugen Fuat Toptani, ne Tirane. Ndertesa ka nje siperfaqe trualli prej 222 m2 dhe siperfaqe totale banimi prej 474 m2. Hapesira e brendshme ndahet ne 4 kate. Kati perdhe: 2 d...

Vile per shitje ne lagjen 16 Prilli, ne Fier (FRS-119-1S) Cmimi:230.000 Euro

Vile 2 kateshe per shitje ne lagjen 16 Prilli, ne Fier. Ka nje siperfaqe toke prej 500 m2 dhe siperfaqe te nderteses prej 195 m2. Ambienti aktualisht sherben si kopesht, ofrohet i mobiluar dhe organizohet si me poshte: Kati...

Vile 1-kateshe per shitje ne zonen e Tufines ne Tirane (TRS-119-23L) Cmimi:160.000 Euro

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Rexhep Tarja , shume prane Profarmes ne Tirane. Vila ka siperfaqe toke 214.40 m2 dhe ndertim prej  100.20 m2 te organizuar si me poshte: Salloni, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, korridor, t...

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-1218-23L) Cmimi:1.000.000 Euro

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Thoma Avrami shume prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ofron siperfaqe oborri rreth 200 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 834 m2 te organizuar ne 3 kate banimi dhe 1 kat nentoke. Kati 1-re o...

Vile 2 kateshe per shitje prane zones se Kinostudios ne Tirane (TRS-1218-20E) Cmimi:250.000 Euro

Vile ne shitje ne rrugen Kleanthi Koci ne zonen e Kinostudios ne Tirane. Siperfaqja e parceles ndertimore eshte 236.4 m2. Vila perbehet nga kati perdhe qe funksionon nje pjese si garazh dhe nje pjese si biznes me siperfaqe ndertimi...

Vile per shitje ne nje kompleks rezidencial vilash ne Lunder, Tirane (TRS-1218-13a) Cmimi:480.000 Euro

Vile 2-kateshe per shitje ne Lunder, Tirane. Pjese e nje kompleksi residencial shume te njohur dhe te preferuar. Me nje siperfaqe te brendshme prej 249 m2 dhe siperfaqe e jashtme prej rreth 400 m2. Hapesirat jane te shfrytezuara mj...

Vile 2 kateshe ne shitje ne zonen e Shkozes ne Tirane (TRS-1118-16E) Cmimi:250.000 Euro

Vile dy kateshe per shitje ne rrugen Shkoze-Lanabregas, ne zonen e Shkozes. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 126.2 m2 secili kat dhe 500 m2 truall. Kati i pare organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi,...

Vile 3-kateshe per shitje prane zones se Vaqarrit ne Tirane (TRS-1018-45L) Cmimi:230.000 Euro

Vile 3-kateshe per shitje ne Koder Lalm ne Tirane. Vila pozicionohet shume prane rruges kryesore me nje infrastukture te rregullt. Ofron siperfaqe totale toke prej 1000 m2 dhe sipefaqe ndetimi 320 m2 te organizuar ne 3 kate si me p...

Vile 2-kateshe per shitje prane zones se plazhit ne Dhermi (DHS-1018-1L) Cmimi:340.000 Euro

Vile 2-kateshe per shitje ne Dhermi. Ofron siperfaqe totale toke prej 1000m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 254 m2 te organizuar si me poshte: kat 1-re ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, nje dhome gjumi, tualet dhe verande....

Vile per shitje ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane (TRS-1018-4E) Cmimi:240.000 Euro

Vile ne shitje ne rrugen Hoxha Tahsim, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane. Perbehet nga 4 kate. Kati perdhe ka nje siperfaqe prej 73.1 m2 dhe katet e tjera kane siperfaqe 76 m2. Kati perdhe perfshin pjesen e hyrjes ne vile, nje gar...

Vile 2-kateshe dhe toke per shitje ne zonen e Dajtit, Tirane (TRS-918-22L) Cmimi:325.000 Euro

Vile dhe toke per shitje ne zonen Priske e Madhe ne Tirane. Ofron siperfaqe totale toke prej 1310 m2, siperfaqe trualli 800 m2 dhe ndertim 163.24 m2 te ndare ne dy kate si me poshte: kati pare eshte i organizuar ne sallon bashke me...

Vile 3-kateshe per shitje ne Budull ne zonen e Krujes (KRS-818-1L) Cmimi:135.000 Euro

Vile 3-kateshe per shitje be Budull shume prane zone se Fushe-Prezes. Vila ka siperfaqe totale toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi 237 m2 te organizuar ne dy kate si me poshte: Kati pare 116 m2 organizohet ne sallon te ...

Apartament 2+1 me qera prane zones se TVSH-se ne Tirane (TRR-217-52L)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane Ndodhet...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-217-53L)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:600 Euro

Apatament 1+1 per shitje ne zonen e Golemit ne Durres (GLS-217-1L)
Golem,Albania

Apartament per shitje ne vijen e pare te plazhit ne Golem. Ndodhet ...

Cmimi:35.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi ne Lushnje (LUS-217-1L)
Lushnje,Albania

Apartament per shitje prane Qendres se qytetit ne Lushnje. Ndodhet ...

Cmimi:45.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane, (TRR-317-3a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder. Rezidence shu...

Cmimi:1200 Euro