Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Vila per shitje ne Shqiperi

Vile 2-kateshe per shitje ne zonen e Peze-Helmes ne Tirane (TRS-818-23L) Cmimi:110.000 Euro

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Shire ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me siperfaqe totale 255.5 m2 te organizuar ne 2 kate si me poshte: Kati perdhe me siperfaqe 111.30 m2 eshte bosh dhe mund te perdoret si  ...

Vile ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit (GLS-818-2E) Cmimi:232.630 Euro

Vile ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit. Vila 2 kateshe ndodhet ne brezin e trete te vilave te nje kompleksi rezidencial banimi.  Siperfaqja e parceles eshte 424.4 m2. Siperfaqja e ndertimit eshte 174.2 m2. Kati i pare o...

Vile per shitje shume prane me plazhin ne Dhermi , (DHS-718-1a) Cmimi:155.000 Euro

Vile per shitje ne Dhermi, shume prane me zonen e plazhit, vetem 70 m larg. Nje kompleks i ri ndertimi qe ofron siguri dhe administrim gjate gjithe vitit. Vila ka nje siperfaqe 94 m2 duke u perbere nga 2 kate. Katet jane te...

Vile 3 kateshe ne shitje prane rruges se Dibres, ne Tirane (TRS-718-4E) Cmimi:1.400.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe prane rruges se Dibres, ne Tirane.  Kati -1 ka nje siperfaqe prej 96.1 m2 dhe ka nje hapesire te pershtatur si qilar me nje hapesire te hapur qe perfshin nje dhome ndjenje, nje dhome gatimi, si edhe nje ambient m...

Vile 4 kateshe ne shitje ne zonen e Ali Demit, Tirane (TRS-718-2E) Cmimi:1.500.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe ne rrugen Dhimiter Kamarda, ne zonen e Ali Demit ne Tirane.  Vila eshte ndertuar ne vitin 1992 dhe ka nje siperfaqe totale prej 332 m2. Kati i pare eshte 100 m2, perfshin nje garazh me hapesire per 2 maki...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane (TRS-618-51L) Cmimi:300.000 Euro

Vile 3-kateshe per shitje prane Tregut Elektrik ne Tirane. Vila ofron siperfaqe totale trualli prej 274.40 m2  dhe siperfaqe totale ndertimi 408.6 m2 te organizuar ne tre kate banim dhe nje kat nentoke qe perdoret si bodrum. K...

Vile 4 kateshe ne shitje tek rruga 3 Vellezerit Kondi, ne Tirane (TRS-618-46E) Cmimi:320.000 Euro

Ofrohet vile per shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi, ne Tirane. Vila eshte ndertuar ne vitin 2003 dhe ka nje siperfaqe parcele ndertimore 581m2, siperfaqe ndertimi 159.4 m2 dhe siperfaqe totale per banim 447.3m2.  Hapesia e b...

Vile 1-kateshe per shitje prane Ures se Institutit te Larte Bujqesor ne Tirane , (TRS-618-16a) Cmimi:125.000 Euro

Banese 1-kateshe per shitje ne rrugen Rreze Drite ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore, ne njesine bashkiake Nr 11. Prona ka siperfaqe trualli prej 630 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 107.7 m2 ku perfshihet edhe nje de...

Vile 2-kateshe per shitje ne zonen e Qerretit ne Kavaje (KVS-518-1L) Cmimi:300.000 Euro

Vile 2-kateshe per shitje ne vijen e pare te ndertimeve nga deti ne Kavaje. Ofron siperfaqe totale ndertimi prej 160m2 dhe siperfaqe toke 400 m2 te organizuar si me poshte: Ne katin e pare ndodhet salloni sebashku me kuzhinen, nje ...

Vile 1-kateshe per shitje prane Unazes se Madhe ne Tirane (TRS-418-56L) Cmimi:60.000 Euro

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Loni Ligori ne Tirane. Ofron 150 m2 toke dhe 72 m2 ndertim te organizuar si me poshte: Dhome ndenje, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, koridor, tualet dhe verande. Oborri i viles eshte i mb...

Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane, (TRS-418-37a) Cmimi:500.000 Euro

Vile per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Pozicionohet ne nje pjese  te qete te kesaj zone dhe te rrethuar me vila te tjera, shume prane kompleksit Vizion Plus. Vila ka nje siperfaqe toke prej 388 m2 dhe hapesire te bre...

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane (TRS-418-3L) Cmimi:800.000 Euro

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Kongresi I Manastirit ne Tirane. Me siperfaqe trualli 406 m2 dhe siperfaqe ndertimi 384 m2 te ndare ne 3 kate si me poshte; Te 3 katet kane te njejten planimetri, te organizuar ne sallon sebashku...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane (TRS-1114-26b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Gardes se Republikes ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:1.500 Euro / m2

Apartament 2 + 1 per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-315-61b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:73.000 Euro

Apartament papafingo 3+1 ne shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-1114-28j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje prane Kompleksit Colombo ne Tirane.Banesa n...

Cmimi:290.000 euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Piramides ne Tirane (TRS-1114-29b)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ...

Cmimi:529.700 Euro

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-1114-30b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Pozicionohet ne ka...

Cmimi:3200 Euro