realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kėrko Gjithēka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -80 m2
Ēmimi - 59.000 €
Lloji i prones -Apartament

Aparament 2+1 per shitje ne Don Bosko ne Tirane, Shqiperi, (TRS-1212-22)

Apartament 2 + 1 + studio, i pėrshtatur si 3 + 1, pranė rrugės “Don Bosko”.
Apartamenti pėrbėhet nga  njė dhomė ndenje e madhe me ambient gatimi, dy dhoma gjumi,  njė studio; njė banjo,  njė ballkon. Studio ėshtė adaptim i ish-ballkonit tė dytė, e cila ka formė trekėndore dhe ėshtė e mbyllur me vetratė dopio xham, duralumin, grila veneciane.
Studio komunikon me dhomėn e ndėnjes me anė tė njė vetrate xhami me shinė.
Sipėrfaqja e brendėshme e apartamentit ėshtė 80 m2, nė katin e 5-tė tė njė pallati 10 katėsh; me ashensor; telefon; internet. Ndėrtim i vitit 2001, me hipotekė tė rregullt.
Zonė e qetė; hapėsirat mes pallatave janė tė mėdha, me sheshe publike, lulishte dhe rrugė tė shtruara. Vendndodhja: Rruga “Don Bosko”, pranė TV Vizion Plus, pėrballė Shkollės “Don Bosko”.

Ēmimi 59.000 Euro, i padiskutueshėm.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqtė nė facebook!

Apartament 2+1 ne shitje te Liqeni Artificial ne Tirane (TRS-613-14)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane kompleksit Colombo te Liqeni Artifici...

Cmimi:700 euro/m2

Property Details >

Shtepi pushimi ne shitje ne Peze Helmes, Tirane (TRS-613-16)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe ne shitje ne Peze Helmes ne Tirane. Vila ndodhet ne ...

Cmimi:330.000 euro

Property Details >

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-613-17)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartam...

Cmimi:800 euro

Property Details >

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-314-50b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. ...

Cmimi:95 000 Euro

Property Details >

Apartament i pershtatshem per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-613-18)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartame...

Cmimi:350 euro

Property Details >