Apartament Në Shitje Tirane

Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per apartamentet ne shitje ne Tirane . Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite: Shtëpi 1+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 2+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 3+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi mbi 3 dhoma Në Shitje Tirane.
Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tiranes mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone . Listimet e meposhtme jane te perditesuara vazhdimisht. Ne mundohemi te ofrojme per ju kushtet dhe cmimet me te mira . Per cdo pyetje apo kerkese te vecante mos hezitoni ten a kontaktoni.

Apartament 2+1 per shitje tek Rruga e Dafinave ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 ban
Në Shitje 224-57X 127.000 €

Apartament 2+1 per shitje tek Rruga e Dafinave ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 banim te nje pallati me ashensor.  Ofron nje siperfaqe totale prej 83 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 72 m2.  Organizohet ne dy dhoma gjumi, ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne ka
Në Shitje 224-55X 130.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati me ashensor.  Ofron nje siperfaqe totale prej 65 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 57 m2. Organizohet ne nje dhome ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7 te nje pal
Në Shitje 224-54X 138.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati me ashensor.  Ofron nje siperfaqe total prej 68 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 60 m2.  Apartamenti organizohet ne nje dhome gjumi, ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e tr
Në Shitje 224-53X 105.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati me ashensor.  Ofron nje siperfaqe totale prej 76 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 69.4 m2. Organizohet ne nje dhome gjumi, ne ...

Apartament 2+1 modern per shitje ne rrugen Bardhok Biba, prane Galerise ne Tirane.
Shtepia pozicion
Në Shitje 224-48Z 350.000 €

Apartament 2+1 modern per shitje ne rrugen Bardhok Biba, prane Galerise ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 120m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 112m2 organizohet ne sallon se ...

Apartament 2+1 per shitje tek rruga Muzaket ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 9, kati
Në Shitje 224-46X 103.000 €

Apartament 2+1 per shitje tek rruga Muzaket ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 9, kati i fundit te nje pallati me ashensor. Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 79 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine, dy ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Zallit, tek rrethrrotullimi i Selites, ne Tirane.
Apartamenti
Në Shitje 224-43X 160.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Zallit, tek rrethrrotullimi i Selites, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor.  Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 93.30 m2 dhe organizohet ne dy dhoma ...

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Brrylit, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Banesa eshte e p
Në Shitje 224-40Z 231.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Brrylit, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor pozicionuar ne rruge kryesore. Me nje siperfaqe te brendshme prej 136.1m2, organizohet ne sallon ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ramazan Shijaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati t
Në Shitje 224-35G 169.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ramazan Shijaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te perfunduar ne vitin 2023 me fasade te ventiluar me 2 ashensor.  Siperfaqe totale 64.2m2 dhe siperfaqe e brendshme 56.4m2 e organizuar ne sallon, ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsin, prane Sheshit Shtraus ne Tirane.
Banesa esht
Në Shitje 224-32Z 158.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsin, prane Sheshit Shtraus ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati pa ashensor. Me nje siperfaqe prej eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter, ne pjesen e siperme te Kopshtit Botanik.
Pozic
Në Shitje 423-6A 175.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter, ne pjesen e siperme te Kopshtit Botanik. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati, brenda nje kompleksi te mbyllur, te ndertuar me nje cilesi te larte. Ka nje siperfaqe prej 124m2 dhe organizohet ...

Apartament 3 +1 per shitje prane autostrades Tirane-Durres ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne k
Në Shitje 224-29X 105.352 €

Apartament 3 +1 per shitje prane autostrades Tirane-Durres ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri ne perfundim.  Ofron nje siperfaqe totale prej 125.42 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 108.90 m2. Organizohet ne 3 ...

Apartament 1+1 ne shitje perballe Maternitetit te ri, ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.
Shtepia es
Në Shitje 224-22Z 89.900 €

Apartament 1+1 ne shitje perballe Maternitetit te ri, ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 5 por jo te fundit te nje pallati 6 katesh. Me nje siperfaqe totale prej 50.5m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ...

Apartament 1+1 ne shitje ne fillim te rruges se Dibres tek Tirana’s Rock Building, ne Tirane.
Në Shitje 523-39Z 392.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne fillim te rruges se Dibres tek Tirana’s Rock Building, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 8-te te nje prej godinave me elitare ne kryeqytet. Ka nje siperfaqe totale prej 119.02 m2 ku siperfaqja e brendshme ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dyte ban
Në Shitje 224-14X 243.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe totale prej 105.3 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 92.3 m2.  Organizohet ne dy dhoma ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani, shume prane Bulevardit Zhan D’Ark ne Tira
Në Shitje 224-10A 207.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani, shume prane Bulevardit Zhan D’Ark ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6te te nje pallati te ri, te ndertuar 5 vitet e fundit. Ka nje siperfaqja totale apartamenti prej 98m2 dhe ...

Apartament 2+1 per shitje prane autostrades Tirane-Durres ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne ka
Në Shitje 224-6X 108.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane autostrades Tirane-Durres ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri duke u perfunduar.  Ofron nje siperfaqe totale prej 107.50 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 92.19 m2. Organizohet ne ...

Apartament 2+1 per shitje prane  QTU-se ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 6
Në Shitje 224-5X 108.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane  QTU-se ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri ne perfundim. Ofron nje siperfaqe totale prej 107.42 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 90.47 m2. Organizohet ne dy dhoma ...

Apartament 2+1 per shitje ne rruge Bilal Sina ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 224-2X 235.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rruge Bilal Sina ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor.  Ofron nje siperfaqe totale prej 116 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 106 m2. Organizohet ne dy ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, prane qendres ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne kat
Në Shitje 124-50Z 137.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, prane qendres ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te vjeter ne rruge kryesore. Ka nje siperfaqe totale prej 61m2, te organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, dy dhoma ...


Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 820-13D 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme eshte 110 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete. Shtepi ...

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet
Në Shitje 723-61Z 102.000 €

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati te ri ne fazen perfundimtare te ndertimit. Ka nje siperfaqe totale prej 71.14m2 dhe siperfaqe te brendshme prej ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Hatibi ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e kat
Në Shitje 1123-18X 88.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Hatibi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert, kati i parafundit i nje pallati ekzistues.  Ofron nje sierfaqe te brendshme prej 55 m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.
Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2
Në Shitje 821-30A 133.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2019, ne katin e peste banimi. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe te brendshme 65 m2. Shperndarje e rregullt duke krijuar hapesiren e ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te v
Në Shitje 522-16U 160.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te vjeter, te rikonstruktuar ne 2 vitet e fundit, prane Amabasades Amerikane. Ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon bashke me ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj, shume prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Banesa
Në Shitje 124-30Z 130.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj, shume prane rruges se Kavajes ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin 5 e dhe te fundit te nje pallati pa ashensor.. Ka nje siperfaqe totale prej 117m2, dhe siperfaqe te brendshme prej 99m2 te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Odhise Grillo prane Bulevardit Zhan D'Ark ne Tirane.
Shtepia
Në Shitje 124-27Z 90.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Odhise Grillo prane Bulevardit Zhan D'Ark ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati te ndertuar me tulla silikat. Ka nje siperfaqe totale prej 68.1m2 te organizuar ne sallon se ...

Apartament 2+1 ne shitje me kuzhine te vecuar prane shkolles se Baletit ne Tirane.
Shtepia pozicion
Në Shitje 124-24Z 155.000 €

Apartament 2+1 ne shitje me kuzhine te vecuar prane shkolles se Baletit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te vjeter ne rruge kryesore. Ka nje siperfaqe totale prej 82.5m2 dhe organizohet ne sallon, kuzhin e vecuar, dy dhoma ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e ka
Në Shitje 124-16X 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim.  Ofron nje siperfaqe totale prej 55 m2 dhe siperaqe te bredshme prej 46 ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e ka
Në Shitje 124-15X 88.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor.  Ofron nje siperfaqe totale prej 77 m2 dhe sipefaqe te brendshme prej 64.8 m2. Organizohet ne nje dhome ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kajo Karafili, ne qender ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne kati
Në Shitje 1123-33Z 168.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kajo Karafili, ne qender ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 62.5m2  dhe siperfaqe te brendshme prej 51.3m2 eshte e organizuar ne sallon se ...

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Bilal Sina ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 1223-38X 115.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Bilal Sina ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 40.5 m2 dhe organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne ka
Në Shitje 1223-8X 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e fundit te nje pallati te ri me ashensor.  Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 115 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e ...

Garsoniere per shitje prane rajonit numer 4 ne rrugen Myslym Keta, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Në Shitje 124-11Z 38.000 €

Garsoniere per shitje prane rajonit numer 4 ne rrugen Myslym Keta, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka nje Siperfaqe totale prej 28.3m2 te organizuar ne nje dhome gjumi, tualet dhe nje ambient gatimi. Orientimi nga ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Teodor Ruzvelt ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kat
Në Shitje 124-8X 188.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Teodor Ruzvelt ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe totale prej 120 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 108 m2. Organizohet ne 3 dhoma ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te
Në Shitje 124-7X 178.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor.  Ofron nje siperfaqe totale prej 118 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 105 m2. Apartamenti organizohet ne dy dhoma ...