Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 1000 euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRR-1013-45)

Apartament 2+1 me qera prane Presidences ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane qendres dhe pikave kyce te Tiranes.

Shume prane zones se Bllokut, Liqeni Artificial, Parkut te Tiranes , etj.

I pozicionuar ne katin e XI-te te nje pallati te ri, ai ofron nje siperfaqe prej 100m2.

Banesa eshte e mobiluar dhe pajisur me cdo gje te mundshme, ne nje stil teper modern dhe te rehatshem.

Ne te do te gjeni: sallonin e ndenjes + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.

Pajisje elektroshtepiake te firmave me prestigjoze, mobilje pothuajse te reja, pajisje cilesore hidrosanitare, lavastoviglie, kondicioner, Tv plazma, telefon, internet, etj.

Ballkonet mundesojne nje pamje te mrekullueshme te Tiranes.

Pallati krijon te gjitha kushtet per te jetuar ne nje standart te larte, si: ashensore, mundesi parkimi, administrim, siguri, etj.

 

Cmimi: 1000 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1215-7b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Pozicionohet ...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje te pallatet Agimi ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRS-1215-8b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:79.000 Euro

Apartament 2+1 me qera afer rrethrrotulimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1215-9K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti...

Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1215-10K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane Apartament...

Cmimi:350 euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1215-11b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Cmimi:250 Euro