Apartament Me Qira Tirane

Te gjesh nje apartament qera ne Tirane shpesh eshte nje pune jo e lehte. Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira . Me poshte do te gjeni nje te listuar te gjithe apartamentet e ofruar per qiradhenie ne Tirane. Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite : Shtëpi 1+1 Me Qira Tirane, Shtëpi 2+1 Me Qira Tirane, Shtëpi 3+1 Me Qira Tirane, Shtëpi mbi 3 dhoma Me Qira Tirane.
Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tiranes mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone. Listimet e meposhtme jane per qiradhenie afatgjata dhe jane te perditesuara vazhdimisht. Ne mundohemi te ofrojme per ju kushtet dhe cmimet me te mira. Per cdo pyetje apo kerkese te vecante mos hezitoni te na kontaktoni.

Apartament  me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Apartamenti  ndodhet ne kat
Me Qira 1015-15K 500 €

Apartament  me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 8-te banim ne nje pallat te ri me ashensor. Me nje hapesire prej 65 m2 ofron: 1 dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, tualet, ballkon. Shtepia ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Ba
Me Qira 524-52Z 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 105m2 eshte e organizuar ne sallon, ambient gatimi i ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Irfan Tomini prane Bulevardit Bajram Curri.
Ndodhet ne katin e 2
Me Qira 523-13X 400 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Irfan Tomini prane Bulevardit Bajram Curri. Ndodhet ne katin e 2 banim,me orientim veri-lindje , ne nje pallat te vjeter buze rruge. Apartamenti ofron nje siperfaqe prej 73 m2, te organizuar, ne kuzhine, dhome ndenje, ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Njazi Meka, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te t
Me Qira 1022-18Z 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Njazi Meka, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje vile private ne zonen e Alliasit. Shtepia ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Beqir Luga shume prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane.
Shtepia esh
Me Qira 524-50Z 800 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Beqir Luga shume prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 108m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma ...

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pall
Me Qira 821-50F 450 €

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri 3-katesh me ashensor. Ka dy dhoma gjumi, dy tualete,nje korridor, nje ballkon , nje sallon se bashku me kuzhinen dhe ngrenien, te gjitha ne nje ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Peti, prane hotel Sokrat ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin
Me Qira 524-47Z 1000 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Peti, prane hotel Sokrat ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqja totale prej 98m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hasan Alla shume prane Kristal Center ne Tirane.
Shtepia eshte e p
Me Qira 524-45Z 1200 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hasan Alla shume prane Kristal Center ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 125m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, dy ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati
Me Qira 415-54m 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Pallati ka cilesi te larte ndertimi dhe lokalizohet prane me qendren e qytetit. Me nje siperfaqe prej 89 m2 ofron : sallon, zone ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kati
Me Qira 823-39X 420 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 2 te nje vile 4 kateshe te ndertuar vitet e fundit.  Banesa ofron nje siperfaqe te brendshme prej 90 m2 dhe eshte e ndare ne 2 dhoma gjumi, ne ...

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 417-46d 1500 €

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare  dhe ka nje siperfaqe totale  prej 156 m2. Kati i Pare eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, tualet ,ballkon dhe garderobe. Kati i ...

Apartament 2+1 ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane .

Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje pall
Me Qira 524-14C 650 €

Apartament 2+1 ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane . Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 74m2 dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e cila ndan te njejten hapsire me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tre
Me Qira 620-23V 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe te fundit te nje pallati te vjeter pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 52 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dhome gjumi, ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi, prane Lulishtes ne Komunen e Parisit.
Pozicionohe
Me Qira 524-42A 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi, prane Lulishtes ne Komunen e Parisit. Pozicionohet ne katin 8te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 190m2 dhe organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Durresit, shume prane Gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane.
Shtepia p
Me Qira 524-21Z 750 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Durresit, shume prane Gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 100m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 92m2 eshte e organizuar ne sallon ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Xhorxh Martini shume prane qendres se Tiranes.
Pozicionohet ne kat
Me Qira 224-60Z 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Xhorxh Martini shume prane qendres se Tiranes. Pozicionohet ne katin e 9 por jo te fundit te nje pallati te pajisur me ashensor. Ka nje siperfqe totale prej 84m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambientin e gatimit ...

Apartament 1+1 me qira ne rugen Peti prane Kopshtit Zoologjik, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2
Me Qira 124-5Z 550 €

Apartament 1+1 me qira ne rugen Peti prane Kopshtit Zoologjik, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 80m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 72m2 te organizuar ne sallon se bashku me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e tete te nje pallat
Me Qira 1021-1N 800 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Pozicionohet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire-administruar ne nje nga zonat me te pelqyera per banim te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 145 m2 e cila ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Beniamin Kruta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 1219-55L 600 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Beniamin Kruta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkekohore. Shtepia ka siperfaqe totale prej 90 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Muzaket ne Tirane.

Shtepia pozicionohet ne katin e 7te te nje pa
Me Qira 524-41C 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Muzaket ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 7te te nje pallati te ri me ashensor . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 77m2 dhe eshte e perbere nga nje sallon ndenje i cili ndane te njejten hapesire me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Pasho Hysa prane Kompleksit Mangalem ne zonen e Ali Demit ne Tirane
Me Qira 524-40Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Pasho Hysa prane Kompleksit Mangalem ne zonen e Ali Demit ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 105m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Xhepa prane Kryegjyshates ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nj
Me Qira 423-29R 450 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Xhepa prane Kryegjyshates ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe me hyrje te vecante. Ofron nje siperfaqe te brendshme 130 m2 te organizuar ne sallon te madh, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Muzaket ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne k
Me Qira 524-38Z 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Muzaket ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 105m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 95m2 eshte e organizuar ne sallon, ...

Apartament 2+1 per qira prane zones se Lundres ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte
Me Qira 524-37X 1200 €

Apartament 2+1 per qira prane zones se Lundres ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje vile dy kateshe me ashensor.  Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 78 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, ne nje dhome ndenje e kuzhine, ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti, prane Hotel Sokrat ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne
Me Qira 524-34Z 800 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti, prane Hotel Sokrat ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 1 te nje pallati me ashensor. Siperfaqja totale prej 156m2 ndahet ne 126m2 siperfaqe apartamenti dhe 30m2 siperfaqe ballkoni. Siperfaqja e ...

Apartament 2+1 me qera ne kryqezim te rruges Islam Alla me rrugen e Kavajes ne Tirane.
I pozicionua
Me Qira 315-35m 650 €

Apartament 2+1 me qera ne kryqezim te rruges Islam Alla me rrugen e Kavajes ne Tirane. I pozicionuar ne katin e 4-te te nje pallati te ri  me ashensor. Lokalizohet ne qender te Tiranes me akses ne rrugen e Kavajes, rrugen Myslym Shyri,rrugen e ...

Apartament 2+1 me qira tek Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5 banim, ne pa
Me Qira 523-6X 750 €

Apartament 2+1 me qira tek Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5 banim, ne pallat te ri , me 3 ashensore ne dispozicion te banoreve. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m 2, e cila eshte e ndare ne: 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ...

Apartament 2+1 me qira midis Residences Kodra e Diellit 1 dhe 2, prane shkolles British ne Tirane.
Me Qira 424-56Z 650 €

Apartament 2+1 me qira midis Residences Kodra e Diellit 1 dhe 2, prane shkolles British ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te sapoperfunduar. Me nje siperfaqe totale prej 99m2 dhe siperfaqe te brendshme  prej 84m2 ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres prane kompleksit Tower Bridge ne Tirane.
Banesa poziciono
Me Qira 524-33Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres prane kompleksit Tower Bridge ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 3 te nje vile private. Me nje siperfaqe totale prej 80m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje, kuzhine e vecuar, nje dhome gjumi, nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dibres prane shkolles se Bashkuar ne Tirane.
Shtepia pozicionohe
Me Qira 524-31Z 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dibres prane shkolles se Bashkuar ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje vile private ne rruge kryesore. Me nje siperfaqe totale prej 85m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, dy ...

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartament
Me Qira 214-55b 1000 €

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri 4 – katesh. Me nje siperfaqe prej 140 m2 ambjenti ofron: Ne katin e pare kemi sallon se bashku ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Ferit Xhajko, shume prane rruges Siri Kodra ne Tirane.
Eshte e poz
Me Qira 424-24Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Ferit Xhajko, shume prane rruges Siri Kodra ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 68m2 dhe siperfaqe te brendshme 59m2 eshte e organizuar ne ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Ullishtes, prane Hotel Radison ne zonen e Liqenit te Thate ne Tir
Me Qira 524-28Z 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Ullishtes, prane Hotel Radison ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 65m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku ...


Apartament 1+1 me qira ne rrugen 3 Vellezerit Kondi, prane shkolles Viktor Hygo ne Tirane.
Shtepi
Me Qira 524-26Z 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 3 Vellezerit Kondi, prane shkolles Viktor Hygo ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin  e 3 te nje vile private. Me nje siperfaqe totale prej 100m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, nje ...

Apartament 2+1 me qira  prane Kafe Roma ne zonen e Bllokut ne  Tirane.

Apartamenti pozi
Me Qira 524-23C 800 €

Apartament 2+1 me qira  prane Kafe Roma ne zonen e Bllokut ne  Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati pa ashensor te ndertuar rreth viteve  2000. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 112m2 dhe eshte e ...

Apartament 2+1 me qira ne fillim te rruges se Elbasanit, prane Liceut Artistik ne Tirane.
Shtepia p
Me Qira 1223-4Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne fillim te rruges se Elbasanit, prane Liceut Artistik ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 115m2  dhe siperfaqe te brendshme prej 102m2 eshte e ...