Apartament Me Qira Tirane

Te gjesh nje apartament qera ne Tirane shpesh eshte nje pune jo e lehte. Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira . Me poshte do te gjeni nje te listuar te gjithe apartamentet e ofruar per qiradhenie ne Tirane. Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite : Shtëpi 1+1 Me Qira Tirane, Shtëpi 2+1 Me Qira Tirane, Shtëpi 3+1 Me Qira Tirane, Shtëpi mbi 3 dhoma Me Qira Tirane.
Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tiranes mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone. Listimet e meposhtme jane per qiradhenie afatgjata dhe jane te perditesuara vazhdimisht. Ne mundohemi te ofrojme per ju kushtet dhe cmimet me te mira. Per cdo pyetje apo kerkese te vecante mos hezitoni te na kontaktoni.

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-
Me Qira 1114-53b 600 €

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruges kryesore. Apartamenti ka siperfaqe prej 110 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, ...

Apartament 2+1 ne qera ne fillim te rruges se Kavajes.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 917-46L 1000 €

Apartament 2+1 ne qera ne fillim te rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te sapoperfunduar shume prane rruges kryesore. Ka siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te
Me Qira 919-33S 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe te brendshme prej 134 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete dhe 2 ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e tete te nje
Me Qira 1122-60G 450 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Pozicionohet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 101.60 m2 te shpërndarë ne sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ...

Apartament 4+1 me qira prane restorant Gjelit ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Banesa eshte e pozic
Me Qira 519-37S 600 €

Apartament 4+1 me qira prane restorant Gjelit ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te te nje vile private me hyrje te vecante ne rruge kryesore. Shtepia eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 4 dhoma ...

Duplex  me qera prane rruges Agush Gjergjevica shume prane Kryegjyshates ne Tirane
Pozicionohe
Me Qira 1122-49V 350 €

Duplex  me qera prane rruges Agush Gjergjevica shume prane Kryegjyshates ne Tirane Pozicionohet ne nje zone shume te qete kryesisht me vila ne katin e 2 dhe te 3 te nje vile 3 kateshe.  Apartamenti ka nje siperfaqe rreth 160 m2 dhe eshte e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri
Me Qira 1019-84T 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 85 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ...

Apartament  me qira ne Bllok tek  Libri Universitar ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e
Me Qira 513-31i 700 €

Apartament  me qira ne Bllok tek  Libri Universitar ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 9-te jo te fundit te  nje pallati te ri  me ashensor . Ky apartament perbehet nga nje siperfaqe e brendshme prej 105m2  dhe ndahet ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Robert Shvarc, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 5t
Me Qira 1122-51Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Robert Shvarc, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 5te te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe totale 90m2 te organizuar ne sallon se bashku kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhepa prane Kryegjyshates Boterore Bektashinje ne Tirane.
Ndodhet
Me Qira 1122-43R 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhepa prane Kryegjyshates Boterore Bektashinje ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3 kateshe me hyrje te vecante. Ka nje siperfaqe totale prej 110m2 dhe te brendshme prej 70m2 te organizuar ne sallon, ...

Apartament 2+1 me qira ne kryqezimin e rruges Bardhyl me rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane.
Ndodhet ne
Me Qira 1122-40R 400 €

Apartament 2+1 me qira ne kryqezimin e rruges Bardhyl me rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te vjeter pa ashensor. Ka siperfaqe totale prej 105m2 dhe te brendshme prej 73m2, te organizuar ne sallon, kuzhine te ...

Apartament me qera ne zonen e Farkes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile q
Me Qira 218-60R 1000 €

Apartament me qera ne zonen e Farkes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile qe eshte perfunduar se fundmi. Siperfaqja totale prej 150 m2 eshte e organizuar ne 1 dhome ndenje, 3 dhoma gjumi, korridor, 1 ballkon me hapesire te ...

Apartament me qira ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar ne vitet
Me Qira 721-13V 650 €

Apartament me qira ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar ne vitet e fundit, ne katin e 5-te. Me nje siperfaqe prej 91 m2 organizohet ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, korridor dhe ballkon. Shtepia ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Irfan Tomini, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8te
Me Qira 1122-39Z 430 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Irfan Tomini, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale 94m2 te organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe ...

Apartament modern me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje kompleks
Me Qira 416-22b 650 €

Apartament modern me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar vitet e fundit. Banesa ka siperfaqe prej 110 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane
Ndodhet ne katin e trete te nje vile shume pra
Me Qira 1122-37G 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane Ndodhet ne katin e trete te nje vile shume prane rruges kryesore. Ofron nje siperfaqe prej 75 m2 te organizuar ne sallon, nje kuzhine qe eshte e ndare me vete, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ...


Apartament 1+1 me qira ne fillim te Rruges se Kavajes, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne k
Me Qira 1122-35Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne fillim te Rruges se Kavajes, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 6te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale 65m2 dhe siperfaqe te brendshme 60m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, ...

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat
Me Qira 516-11b 700 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ish Samsungut. Banesa ka siperfaqe prej 118 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 ballkone dhe 2 ...

Apartament 2+1 per qera prane rruges Sabri Prezeva ne Astir. 
Pozicionohet ne katin 4 te nje p
Me Qira 1122-30V 520 €

Apartament 2+1 per qera prane rruges Sabri Prezeva ne Astir.  Pozicionohet ne katin 4 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 120m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 108m2 e organizuar ne 1 sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Cerciz Topulli, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4te te nje vil
Me Qira 1122-14Z 450 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Cerciz Topulli, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4te te nje vile private. Ka nje siperfaqe totale 80m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine me akses ne ballkon, nje dhome gjumi me akses ne ballkon, nje ...

Jepet apartament me qera tek rruga Selite e Vjeter prane Kopshtit Botanik, ne Tirane. 

Apart
Me Qira 718-13E 650 €

Jepet apartament me qera tek rruga Selite e Vjeter prane Kopshtit Botanik, ne Tirane.  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130 m2 dhe ndodhet ne katin e trete banim te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti eshte i mobiluar kendshem dhe ka te ...

Apartament  4+1 me qera ne Buleverdin Gjergj Fishta

Apartamenti  ndodhet ne katin e 8-t
Me Qira 1016-5L 1000 €

Apartament  4+1 me qera ne Buleverdin Gjergj Fishta Apartamenti  ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 140m2 dhe eshte e organizuar ne sallon  dhe kuzhine, 4 dhoma gjumi, 2 tualete, ...

Apartament 2+1 me qira ne Rrugen Reshit Maloku, prane Fiori Di Bosko, ne Tirane.
Pozicionohet ne ka
Me Qira 1122-23Z 420 €

Apartament 2+1 me qira ne Rrugen Reshit Maloku, prane Fiori Di Bosko, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te nje vile private.  Banesa ka siperfaqe totale prej 85m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ...

Apartament 2+1 me qira ne Kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e
Me Qira 1122-21Z 650 €

Apartament 2+1 me qira ne Kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Banesa ka siperfaqe totale prej 92m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet, ballkon ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Me Qira 617-38L 800 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe totale prej 117m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ...

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te
Me Qira 1121-32V 700 €

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.  Ka nje siperfaqe prej 62 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon. Shtepia ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi
Me Qira 1122-19G 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri. Ofron nje siperfaqe prej 119 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon dhe korridori lidhes. Apartamenti ...


Apartament 1+1 per qira prane rruges Mine Peza, ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne katin e 2te te
Me Qira 1122-15Z 350 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges Mine Peza, ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 2te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale 60m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine me akses ne ballkon, nje dhome gjumi me akses ne ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e trete te nje vi
Me Qira 1021-30V 500 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane.  Ndodhet ne katin e trete te nje vile 3-kateshe.  Ka nje siperfaqe prej 125 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, tre dhoma gjumi, banjo, korridor, studio dhe ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati
Me Qira 1122-11G 420 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ofrohet ...

Apartament 2+1 me qira te kompleksi Kika 2 ne rrugen Robert Zhvarc ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 220-38S 750 €

Apartament 2+1 me qira te kompleksi Kika 2 ne rrugen Robert Zhvarc ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate dhe te fundit te nje kompleksi te ri pallatesh. Ofron nje siperfaqe prej 95 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje palla
Me Qira 318-30R 1200 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Siperfaqja totale prej 110 m2 eshte e organizuar ne nje sallon me kuzhine te perfshire, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament me qira ne fund te rruges Hoxha Tahsim, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1 te nje vile priv
Me Qira 1122-3Z 420 €

Apartament me qira ne fund te rruges Hoxha Tahsim, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1 te nje vile private ne kryqezimin e rruges Bardhyl me Hoxha Tahsin. Banesa ka nje siperfaqe totale prej 60m2 dhe eshte e organizuar ne sallon me kuzhine, nje dhome ...


Apartament me qira tek Kompleksi Magnet, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri bre
Me Qira 1122-2Z 650 €

Apartament me qira tek Kompleksi Magnet, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri brenda ne kompleks. Banesa ka nje siperfaqe totale prej 112m2 dhe siperfaqe te brendshme 100m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i cili ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Frederik Shiroka, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5te te nje pallati
Me Qira 1022-7Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Frederik Shiroka, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri te ne rruge kryesore. Ka siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen e cila ka akses ne ballkon, 2 dhoma gjumi njera nga ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati t
Me Qira 1122-1G 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter ne rruge kryesore. Ofron nje siperfaqe prej 89 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet  dhe korridori ...