Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -319m2
Cmimi - 15/m2 €
Lloji i prones -Vile

Shitet ose jepet me qera vile ne rr.e Kavajes (TRS-1016)

Mbi nje siperfaqe prej 319 m ne mes te rruges se Kavajes, eshte rikostruktuar nje Vile qe nga themeli. Kjo ndertese qe fill mbas restaurimit nuk ka banuar njeri, eshte vene per shitje, ose dhenieje me qera. Duke qene se kjo toke eshte ne dore te familjes Vaqarri qe prej 112vjetesh perben nje siguri absolute.

319 m eshte siperfaqe e perbashket,


136m eshte siperfaqe banimi per te 2 katet, ku ngjyra e bardhe dhe blu dominon qe larg.


100m nje kopesht dimeror i  shtruar dhe i mbuluar ne menyre moderne,


151m eshte oborr i gjelberuar me rrugica te shtruara deri ne rrugen kryesore te Kavajes.


Vila eshte e paisur me foni, kabell interneti si dhe kabell televiziv.


Qera: 15 Euro m, I diskutueshem


Shitje:5.000Euro m me te gjitha investimet.Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Per SHITJE, Ambient Biznessi 150 m2 ne Sarande | 150,000 (SRS-1006)
Sarande,Albania

Ne katin e 1re te nje objekti te ri 5+1 katesh, ne Sarande kemi nje...

Cmimi:150.000

Per SHITJE Apartamente ne Sarande | me pamje nga deti | duke filluar nga 20,500 (SRS-1007)
Sarande,Albania

Objekti ndodhet ne buze te rruges me pamje nga deti, prane disko ...

Cmimi:20,500-56,200

Apartamente per SHITJE ne Sarande | Me pamje nga deti | 750/m2 (SRS-1015)
Sarande,Albania

Apartamente per Shitje ne Sarande, ne buze te rruges Sarande-Ksamil ...

Cmimi:750/m2

Apartamente per Shitje ne Sarande |ne hyrje te qytetit | rezervo sot dhe kurse (SRS-1009)
Sarande,Albania

Objekti fillon ne vere te 2011 dhe mbaron ne Gusht 2012. Ne rrugen...

Cmimi:500-1000/m2

Me QERA(10/m2)ose SHITJE(833/m2) 600m2 prane Globe Center(TRR-1011)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra ose banim, 600m2 me QERA ose SHITJE mbi qendren Glo...

Cmimi:RENT:10/m2, SALE: 500,000