Vilë Me Qira Tirane

Ne, me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per Shtepi private dhe vila per qera ne Tirane. Me poshte do te gjeni nje te listuar te gjithe vilave e ofruar per qiradhenie ne qytet por dhe ne reidencat e mirenjohura si longhill Residence apo Rolling Hills ne periferi te Tirane. Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tirane mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone. Listimet e meposhtme jane per qiradhenie afatgjata dhe jane te perditesuara vazhdimisht. Ne mundohemi te ofrojme per ju kushtet dhe cmimet me te mira. Per cdo pyetje apo kerkese te vecante mos hezitoni te na kontaktoni.

Vile 4 kateshe me qira ne rrugen Hodo Nivica ne Tirane.
Banesa ndodhet ne zonen e quajtur Kodra e P
Me Qira 223-7R 1500 €

Vile 4 kateshe me qira ne rrugen Hodo Nivica ne Tirane. Banesa ndodhet ne zonen e quajtur Kodra e Priftit, mes vilave te tjera te ndertuara ne zone. Ajo shtrihet ne nje truall prej 252m2, me siperfaqe totale ndertimi prej 485m2. Me cilesi ndertimi te ...

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne Tirane ne zonen e Lundres.

Vila
Me Qira 1116-18A 3500 €

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne Tirane ne zonen e Lundres. Vila ka siperfaqe te brendshme 240 m2 dhe siperfaqe oborri prej 630 m2. Siperfaqja e brendshme ndahet ne 2 kate duke ofruar: ne katin e pare sallon , zone ...

Jepet me qera vile 4 kateshe ne zonen e Medresese, ne Tirane. 

Kati i nendheshem ka nje
Me Qira 718-35E 3500 €

Jepet me qera vile 4 kateshe ne zonen e Medresese, ne Tirane.  Kati i nendheshem ka nje siperfaqe prej 96.1 m2 dhe ka nje hapesire te pershtatur si qilar me nje hapesire te hapur qe perfshin nje dhome ndjenje, nje dhome gatimi, si edhe nje ...

Vile luksoze 4 kateshe me qira ne Mjull-Bathore, Komuna e Farkes ne Jug te qytetit te Tiranes.
Vila
Me Qira 123-17R 5.500 €

Vile luksoze 4 kateshe me qira ne Mjull-Bathore, Komuna e Farkes ne Jug te qytetit te Tiranes. Vila ka nje siperfaqe totale oborri prej 440 m2 dhe siperfaqe totale banimi prej 696 m² te ndare ne 4 kate te cilat organizohen si me poshte: Kati ...

Vile 2-kateshe me qera, ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

Vila ndodhet ne nje nga zonat me te prefe
Me Qira 313-10S 3000 €

Vile 2-kateshe me qera, ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Vila ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ndermjet nje bllok vilash afer ambasades Amerikane per me teper nje  zone shume e qete dhe e sigurte.  Vila ofron per qera ...

Vile 3 kateshe per qira tek rruga Ullishtes , prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Me nje siperfa
Me Qira 123-3V 2000 €

Vile 3 kateshe per qira tek rruga Ullishtes , prane Liqenit te Thate ne Tirane. Me nje siperfaqe trualli 700 m2 dhe siperfaqe ndertimi 580 m2 e cila eshte e ndare si me poshte. Kati 0 eshte i organizuar ne tre ambiente dhe nje ...

Vile 3-kateshe me qera prane qendres tregtareTEG ne Tirane.

Vile moderne me qera ne ne nje reside
Me Qira 419-63L 2500 €

Vile 3-kateshe me qera prane qendres tregtareTEG ne Tirane. Vile moderne me qera ne ne nje residence vilash shume te preferuar nga te huajt ne Tirane. Ka siperfaqe totale trualli prej 344 m2 dhe siperfaqe ndertimi 270 m2 te organizuar ne 3 kate si ...

Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.

Vile moderne me qera pjese e nje rezidence v
Me Qira 1019-2L 2500 €

Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Vile moderne me qera pjese e nje rezidence vilash shume te njohur ne Tirane. Ka siperfaqe totale trualli prej 344 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 270 m2 te ndare ne 3 kate si me poshte: Kati ...

Vila perbehet nga 1 kat bodrum, garazh per 2 makina dhe 3 kate banimi me siperfaqe nga 110 m2 secili
Me Qira 213-14 1300 €

Vila perbehet nga 1 kat bodrum, garazh per 2 makina dhe 3 kate banimi me siperfaqe nga 110 m2 secili.  Ju ofron 2 sallone, nje kuzhine, 4 dhoma gjumi, nje studio, nje ambient ndenjeje, 3 tualete, 2 veranda te vogla si dhe nje ballkon rreth e qark ...

Vile 4-kateshe me qera pas Qendres Glob ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje lagje
Me Qira 613-7 3000 €

Vile 4-kateshe me qera pas Qendres Glob ne Tirane. Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje lagje te qete dhe te njohur te qytetit. Me hapësirat e medhaja, ajo eshte projektuar posacerisht per biznes. Eshte mjaft e përshtatshme per ...

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Dhimiter Kamarda ne Tirane.

Lokalizohet ne nje zone te qete te k
Me Qira 815-50d 1500 €

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Dhimiter Kamarda ne Tirane. Lokalizohet ne nje zone te qete te kryeqytetit, ku ndodhen edhe vila te tjera dhe rezidenca banimi. Me siperfaqe 110 m2/kati dhe oborr rrethues 300 m2 Vila ofrohet e mobiluar , ka nje ...

Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Farkes, ne rrugen Jahja Ballhysa, ne Tirane.
Ka nje siperfaqe nde
Me Qira 519-48S 1500 €

Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Farkes, ne rrugen Jahja Ballhysa, ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertese prej 420 m2, siperfaqe trualli prej 1200 m2 dhe verande prej 68 m2. Tre katet e viles organizohen si me poshte: Kati I ka nje sallon te madh e ...

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne zonen e Komunes se Parisit.
Vila ka nje siperfaqe
Me Qira 1122-47V 1800 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne zonen e Komunes se Parisit. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 186 m2 dhe siperfaqe oborri rreth 300 m2. Kati i pare eshte i organizuar ne 1 sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma dhe 1 tualet. Kati i ...

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne zonen e Komunes se Parisit.
Vila ka nje siper
Me Qira 1122-45V 2500 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne zonen e Komunes se Parisit. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 362 m2 dhe siperfaqe oborri rreth 500m2 Kati i pare eshte i organizuar ne 1 ambient te madh open space, 3 ambiente me te vogla, 2 ...

Vile tri kateshe ne shitje ne Peze te Vogel ne Tirane
Ofron nje siperfaqe totale prej 331.4 m2 te s
Me Qira 1122-17G 860 €

Vile tri kateshe ne shitje ne Peze te Vogel ne Tirane Ofron nje siperfaqe totale prej 331.4 m2 te shperndare ne dy kate dhe nje papafingo. Kati i pare eshte i ndare ne sallon, kuzhine, nje tualet dhe korridori lidhes. Kati i dyte eshte organizohet ne ...

Vile me qera ne rrugen e Zallit ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe trualli prej 500 m2 dhe siperfaq
Me Qira 118-23R 3000 €

Vile me qera ne rrugen e Zallit ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 500 m2 dhe siperfaqe te brendshme 372 m2. Pjesa e jashtme e oborrit perbehet nga nje lulishte e vogel e mbjelle me peme frutore. Secili nga katet ka nje siperfaqe prej ...

Vile me qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane.
Banesa ndodhet nje zone te qete, prane ambien
Me Qira 621-29V 1800 €

Vile me qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane. Banesa ndodhet nje zone te qete, prane ambienteve te gjelberuara. Me nje siperfaqe prej 230 m2, organizohet ne: Kati I me garazhe, 1 dhome gjumi dhe banjo. Kati II me sallon dhe kuzhine, 2 dhoma ...

Vile 4 kateshe me qira ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Ofron nje siperfaqe totale te brend
Me Qira 520-17a 3000 €

Vile 4 kateshe me qira ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Ofron nje siperfaqe totale te brendshme 491 m2 e ndare ne 4 kate sipas pershkrimit te meposhtem: Kati 1: Eshte hyrja direkte ne zonen e sallonit, ka ambientin e kuzhines dhe te ngrenjes , ...

Vile nje kateshe me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ofron nje siperfaqe prej 95 m2 te or
Me Qira 1022-22G 1000 €

Vile nje kateshe me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ofron nje siperfaqe prej 95 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes. Vila ofrohet e mobiluar ne nje menyre bashkekohore. Kuzhina eshte e pajisur ...

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.

Vila ka nje oborr prej 500 m2 te gjelber
Me Qira 416-47K 3000 €

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Vila ka nje oborr prej 500 m2 te gjelberuar dhe ndodhet shume prane residences Kodra e Diellit. Ka nje hapesire te brendshme prej 300 m2 te shperndare ne 3 kate ku; Kati pare ka nje dhome ...

Vile me qira ne rrugen Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe ndertim
Me Qira 822-20Z 1000 €

Vile me qira ne rrugen Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ndertim 150m2 e ndare ne dy kate banim dhe nje kat depo  si dhe parcela tokesore me siperfaqe 250m2 . Kati i pare eshte i organizuar ne ...

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne nje zone te qete te qytetit ku
Me Qira 822-41Z 2000 €

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne nje zone te qete te qytetit ku ndodhen edhe vila te tjera. Ka siperfaqe toke prej 348m2 dhe siperfaqja totale e ndertimit per te katerta katet eshte 536.6m2 ku perfshin: Kati i ...

Vile dy kateshe perqera ne rrugen Ramazan Begu ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 290m2 dhe sipe
Me Qira 822-39G 1400 €

Vile dy kateshe perqera ne rrugen Ramazan Begu ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 290m2 dhe siperfaqje ndertimi prej 176m2 te ndara perkatesisht ne dy kate. Kati I pare eshte I organizuar ne sallon, kuzhine, nje tualet dhe nje corridor. Kati I dyte ...

Vile me qera ne rrugen Bejto Sufi ne Tirane, prane me zonen e Freskut.

Vila eshte e perbere nga 3
Me Qira 815-48V 1400 €

Vile me qera ne rrugen Bejto Sufi ne Tirane, prane me zonen e Freskut. Vila eshte e perbere nga 3 kate me rreth 120 m2 cdo kat dhe rreth 280 m2 oborr perreth shtepise. Kati i Pare ka 2 dhoma te medhaja te pamobiluara dhe tualet. Kati i dyte i ...

Vile me qera ne nje prej rezidencave me luksoze ne Tirane, Rolling Hills Residence. Vila ka nje sipe
Me Qira 1019-27a 4000 €

Vile me qera ne nje prej rezidencave me luksoze ne Tirane, Rolling Hills Residence. Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 330 m2 dhe oborr 650 m2. E ndare ne 3 kate si meposhte: Bodrum: 2 dhoma , njera prej te cilave eshte cilesuar si dhome ...

Vile moderne me qera ne kompleksin Long Hill Residence ne Lunder, Tirane.

Rezidence shume e prefe
Me Qira 917-29a 2500 €

Vile moderne me qera ne kompleksin Long Hill Residence ne Lunder, Tirane. Rezidence shume e preferuar nga vendas dhe te huaj.   Vila ka nje siperfaqe te brendhsme prej 196 m2 dhe te jashtme rreth 488 m2. Me nje stil modern dhe shume cilesor ...

Vile me qera shume prane me Liqenin Artificial ne Tirane.

Pozicionohet ne nje pjese te gjelber ,
Me Qira 1016-22a 3500 €

Vile me qera shume prane me Liqenin Artificial ne Tirane. Pozicionohet ne nje pjese te gjelber , me ajer te paster dhe jo shume larg qytetit. Me nje siperfaqe totale te brendshme prej 560 m2  e ndare ne 4 kate  dhe 70 m2 bodrum. Ne ...

Vile 2-kateshe per qira ne zonen e Saukut ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 526 m2 dhe siperf
Me Qira 622-7V 2500 €

Vile 2-kateshe per qira ne zonen e Saukut ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 526 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 250 m2. Banesa ndahet ne dy kate dhe nje kat bodrum si meposhte: Kati bodrum i pershtatshme per parkimin e disa makinave. Kati ...

Vile 3-kateshe per qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale prej 750 m2 te n
Me Qira 622-2V 5000 €

Vile 3-kateshe per qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 750 m2 te ndare ne 3 kate. Ndertesa ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe ne gjendje mjaft te mire. Organizohet ne 13 ambiente, 3 tualete, 8 ballkone dhe verande ...

Vile 2 kateshe me qira ne Rezidencen Long Hill ne Lunder.
Kjo vile renditet nder vilat me te vecant
Me Qira 521-32A 2900 €

Vile 2 kateshe me qira ne Rezidencen Long Hill ne Lunder. Kjo vile renditet nder vilat me te vecanta te kompleksit, duke u bazuar tek privatesia qe ofron. Perbehet nga vila 2 kateshe, nje studio 23 m2 e vecuar nga vila dhe nje depo ne zonen e oborrit 9 ...

Vile 3 kateshe per qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Residence.
K
Me Qira 522-19A 3000 €

Vile 3 kateshe per qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Residence. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 329 m2 dhe siperfaqe oborri 490 m2 Kati perdhe ka 2 dhoma gjumi me nje tualet, 2 garderoba, dhome lavanderi dhe nje ...

Vile me qera ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.

Kjo vile perbehet nga nje siperfaqe truall
Me Qira 422-41U 2500 €

Vile me qera ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Kjo vile perbehet nga nje siperfaqe trualli prej 400 m2 dhe siperfaqe ndertimi 440 m2. Shtepia organizohet ne 1 kat nentoke, 2 kate banimi dhe 1 papafingo. Kati nentoke ofron ...

Vile 3-kateshe per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 600 m2 dhe
Me Qira 422-34V 6500 €

Vile 3-kateshe per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 600 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 660 m2. Vila ndahet ne 3 kate dhe organizohe si me poshte: Bodrumi organizohet ne ambient kuzhine, depo, lavanderi. Kati ...

Vile 2-kateshe per qira prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej 225 m2 te ndare
Me Qira 422-6V 2000 €

Vile 2-kateshe per qira prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 225 m2 te ndare ne 3 kate. Kati -1 organizohet ne holl, dhome gjumi, depo dhe banjo. Kati 0 organizohet ne sallon dhe kuzhine, banjo. Kati 1 organizohet ne dy ...

Vile 2-kateshe per qira prane Liqenit te Thate ne Tirane.

Ndodhet ne nje rezidence te sapo perfun
Me Qira 422-5V 3000 €

Vile 2-kateshe per qira prane Liqenit te Thate ne Tirane. Ndodhet ne nje rezidence te sapo perfunduar dhe ka nje siperfaqe toke prej 300 m2 dhe ndertimi 330 m2 te ndare ne 3 kate. Kati -1 organizohet ne nje holl, dy dhoma, tualet dhe ...

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane.

Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tira
Me Qira 1115-38K 1200 €

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe e njohur per ajrin e paster. Me nje hapesire banimi prej 234 m2 dhe 120 m2 oborr ofron:   Kati i pare: Dhome ndenje, kuzhine, ...