Vilë Me Qira Tirane

Ne, me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per Shtepi private dhe vila per qera ne Tirane. Me poshte do te gjeni nje te listuar te gjithe vilave e ofruar per qiradhenie ne qytet por dhe ne reidencat e mirenjohura si longhill Residence apo Rolling Hills ne periferi te Tirane. Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tirane mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone. Listimet e meposhtme jane per qiradhenie afatgjata dhe jane te perditesuara vazhdimisht. Ne mundohemi te ofrojme per ju kushtet dhe cmimet me te mira. Per cdo pyetje apo kerkese te vecante mos hezitoni te na kontaktoni.

Vile 2-kateshe me qira ne zonen e Mulletit ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje nga rezidencat me te pref
Me Qira 122-9A 2800 €

Vile 2-kateshe me qira ne zonen e Mulletit ne Tirane. Vila ndodhet ne nje nga rezidencat me te preferuara dhe te kerkuara per banim, plot gjelberim dhe privatesi. Siperfaqja e bredshme eshte 230 m2 dhe oborr me 720 m2.  Shtepia ofrohet pjeserisht ...

Vile me qira ne nje nga zonat me te preferuara ne zonen e Lundres, Rezidenca Long Hill.

Vila esht
Me Qira 920-13a 2700 €

Vile me qira ne nje nga zonat me te preferuara ne zonen e Lundres, Rezidenca Long Hill. Vila eshte e sapoperfunduar dhe e arreduar e punuar me cilesi te larte duke kushtuar vemendje cdo detaji. Siperfaqe ndertimi prej ndertimi prej 208 m2 dhe ...

Vile 3 kateshe me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe
Me Qira 716-28K 3000 €

Vile 3 kateshe me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar te qytetit, shume vilave Gjermane. Shtepia ka nje hapesire prej 500 m2 te shperndare ne 3 kate ku; Kati pare eshte i organizuar ...

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.

Vila ka nje oborr prej 500 m2 te gjelber
Me Qira 416-47K 3000 €

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Vila ka nje oborr prej 500 m2 te gjelberuar dhe ndodhet shume prane residences Kodra e Diellit. Ka nje hapesire te brendshme prej 300 m2 te shperndare ne 3 kate ku; Kati pare ka nje dhome ...

Vile 2-kateshe me qira ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Ndertesa ndodhet ne rruge kryesore.
Siperf
Me Qira 1221-31N 450 €

Vile 2-kateshe me qira ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Ndertesa ndodhet ne rruge kryesore. Siperfaqja e ndertimit eshte 190.2 m2 ndersa siperfaqja e truallit eshte 178 m2. Vila ka hyrje private e cila eshte e ndare ne: Kati i pare ka 2 dhoma gjumit, ...

Vile me qira ne rrugen Riza Kasemi ne zonen e Mjull-Bathores ne Tirane.
Banesa ndodhet ne nje zone
Me Qira 818-21d 4000 €

Vile me qira ne rrugen Riza Kasemi ne zonen e Mjull-Bathores ne Tirane. Banesa ndodhet ne nje zone shum te qete dhe prane natyres, e rrethuar me mure per te ofruar privatesine e nevojshme. Siperfaqja e truallit eshte 2000 m2 ndersa siperfaqja e ...

Vile me qera ne rrugen e Zallit ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe trualli prej 500 m2 dhe siperfaq
Me Qira 118-23R 2500 €

Vile me qera ne rrugen e Zallit ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 500 m2 dhe siperfaqe te brendshme 372 m2. Pjesa e jashtme e oborrit perbehet nga nje lulishte e vogel e mbjelle me peme frutore. Secili nga katet ka nje siperfaqe prej ...

Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Farkes, ne rrugen Jahja Ballhysa, ne Tirane.

Ka nje siperfaqe n
Me Qira 519-48S 1500 €

Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Farkes, ne rrugen Jahja Ballhysa, ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertese prej 420 m2, siperfaqe trualli prej 1200 m2 dhe verande prej 68 m2. Vila organizohet ne 3 kate si me poshte: Kati I ka nje sallon te madh me ...

Vile me qera ne rrugen Bejto Sufi ne Tirane, prane me zonen e Freskut.

Vila eshte e perbere nga 3
Me Qira 815-48V 1200 €

Vile me qera ne rrugen Bejto Sufi ne Tirane, prane me zonen e Freskut. Vila eshte e perbere nga 3 kate me rreth 120 m2 cdo kat dhe rreth 280 m2 oborr perreth shtepise. Kati i Pare ka 2 dhoma te medhaja te pamobiluara dhe tualet. Kati i dyte i ...

Vile me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 300 m2 dhe siperfaqe nderti
Me Qira 1121-13V 1500 €

Vile me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 360 m2 te ndare ne 3 kate. Kati i pare organizohet ne sallon ndenje, kuzhine dhe ambient ngrenie, korridor, verande dhe banjo. Kati i dyte ...

Vile me qera prane Ardeno-s ne Tirane.

Ka nje siperfaqe ndertimi prej 350 m2 dhe 150 m2 siperfaqe
Me Qira 919-22T 1500 €

Vile me qera prane Ardeno-s ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 350 m2 dhe 150 m2 siperfaqe toke. Vila eshte e organizuar ne 2 kate te cilet jane te organizuar ne: Kati i pare: tualet dhe dyqan dhe magazine. Kati i dyte: sallon sebashku ...

Vile 3 kateshe me qira prane TEG ne Tirane.
Kjo shtepi ndodhet ne nje nga rezidencat me moderne ne
Me Qira 1021-36A 4500 €

Vile 3 kateshe me qira prane TEG ne Tirane. Kjo shtepi ndodhet ne nje nga rezidencat me moderne ne Lunder, e cila ofron privatesi, qetesi dhe siguri. Gjithashtu ne brendesi te rezidences do gjeni bar ristorante, pishina verore, rruge per kembesoret dhe ...

Vile me qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 78 m2 te organizuar ne
Me Qira 1021-35N 350 €

Vile me qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe prej 78 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon. Banesa ofrohet e mobiluar me nje stil komod dhe te thjeshte, eshte teresisht e ...

Vile 3 kateshe me qira ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe te parceles nderti
Me Qira 120-29S 1500 €

Vile 3 kateshe me qira ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe te parceles ndertimore prej 229 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 352 m2 e cila organizohet ne 3 kate si meposhte: Kati perdhe ka nje soxhorno te madhe, dhome ...

Vile me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 613 m2 dhe siperfaqe nder
Me Qira 1021-23V 2000 €

Vile me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 613 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 290 m2 te ndare ne 2 kate banim dhe garazh.  Kati i pare organizohet ne sallon dhe kuzhine, dhome ndenje, banjo dhe korridor dhe dy ...

Vile me qera prane rruges Gramoz Pashko ne Tirane.

Ndodhet ne rrugen kryesore prane Fakultetit Ek
Me Qira 115-49b 1800 €

Vile me qera prane rruges Gramoz Pashko ne Tirane. Ndodhet ne rrugen kryesore prane Fakultetit Ekonomik. Me nje siperfaqe toke 420 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 600 m2 ndahet ne 3-kate me 200 m2 secila. Kati I pare i saj perfshin sallon, ...

Vile me qera ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane.

Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te
Me Qira 415-31b 2500 €

Vile me qera ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ndertuar kohet e fundit ne periferi te Tiranes. Kompleksi eshte shume i preferuar si nga banoret vendas ashtu dhe nga te huajt larg zhurmes. Ketu ...

Vile per qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 700 m2 dhe siperfaqe n
Me Qira 921-21V 3000 €

Vile per qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 700 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 230 m2. Katet e viles organizohen ne:  Kati i -1 ne garazh per makine, magazine dhe palester dhe banjo. Kati 1 organizohet ne sallon ...

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane. 
Vila pozicionohet n
Me Qira 101-15 1600 €

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane.  Vila pozicionohet ne nje zone te qytetit qe karakterizohet nga qetesia dhe siguria.  Ka nje siperfaqe te brendshme prej 220 m2 dhe oborr 150 m2.   Siperfaqja e ...

Vile 3-kateshe me qira tek Rezidenca White Houses ne zonen e Lundres ne Tirane.
Eshte e perqendruar
Me Qira 721-13A 5900 €

Vile 3-kateshe me qira tek Rezidenca White Houses ne zonen e Lundres ne Tirane. Eshte e perqendruar ne nje nga rezidencat me te kerkuara dhe gjeresisht te njohura ne Tirane, duke ofruar privatesine e duhur dhe nje jetese shume luksoze, banesa ka nje ...

Vile me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.

Vila eshte e sapondertuar dhe perfshin 800 m2 toke dhe
Me Qira 318-26a 1500 €

Vile me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Vila eshte e sapondertuar dhe perfshin 800 m2 toke dhe pjesa e ndertimit prej 240 m2 te ndare ne 2 kate.  Kati i pare ka sallon, kuzhine, dhome ngrenje dhe nje tualet. Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi, ...

Vile me qira ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Banesa ndahet ne 3 kate me nje kat te nendheshem per
Me Qira 821-24V 3000 €

Vile me qira ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Banesa ndahet ne 3 kate me nje kat te nendheshem per parkim ne zonen e qete te Saukut te Vjeter. Siperfaqja e tokes eshte 250 m2 dhe siperfaqja e ndertimit eshte 530 m2 e perbere ne 2 duplekse dhe open ...

Vile me qira ne fshatin Ndroq ne Tirane.
Siperfaqja totale e baneses eshte rreth 128 m2 dhe siperfa
Me Qira 721-27V 400 €

Vile me qira ne fshatin Ndroq ne Tirane. Siperfaqja totale e baneses eshte rreth 128 m2 dhe siperfaqja e oborrit eshte 1455 m2 e rrethuar me rrjete teli dhe ka porte hekuri. Shtepia organizohet ne sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, ...

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Lundres.

Ndodhet ne nje kompleks vilash shume te preferuar
Me Qira 718-7L 1500 €

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Lundres. Ndodhet ne nje kompleks vilash shume te preferuar si nga te huajt dhe vendasit. Ofron siperfaqe totale ndertimi prej 193 m2 dhe siperfaqe toke 200 m2 e organizuar ne 3 kate si me poshte: Kati i pare ...

Vile me qira ne rrugen Xhafer Shaba ne zonen Mjull-Bathore ne Tirane.
Banesa lokalizohet ne nje zon
Me Qira 721-6A 2000 €

Vile me qira ne rrugen Xhafer Shaba ne zonen Mjull-Bathore ne Tirane. Banesa lokalizohet ne nje zone shume te qete, duke mundesuar privatesine e duhur.  Siperfaqja e ndertimit eshte rreth 350 m2 ndahet ne: Kat I: Sallon me kuzhine dhe 1 dhome ...

Vile me qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane.
Banesa ndodhet nje zone te qete, prane ambien
Me Qira 621-29V 1500 €

Vile me qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane. Banesa ndodhet nje zone te qete, prane ambienteve te gjelberuara. Me nje siperfaqe prej 230 m2, organizohet ne: Kati I me garazhe, 1 dhome gjumi dhe banjo. Kati II me sallon dhe kuzhine, 2 dhoma ...

Vile me qera prane rruges Isuf Elezi.

Ndodhet prane rruges kryesore,  unazes se Tiranes e ci
Me Qira 914-49b 1700 €

Vile me qera prane rruges Isuf Elezi. Ndodhet prane rruges kryesore,  unazes se Tiranes e cila po ndertohet kohet e fundit dhe liqenit artificial. Ka akses ne bulevardin Gjergj Fishta me nje largesi vetem 3.5 km larg qendres se ...

Vile 3 kateshe per qira ne zonen e Lundres ne Tirane.
E ndodhur ne nje nga komplekset me te prefuar
Me Qira 621-11A 3300 €

Vile 3 kateshe per qira ne zonen e Lundres ne Tirane. E ndodhur ne nje nga komplekset me te prefuara te kesaj zone, e sapo perfunduar dhe e ndertuar me cilesi te larte ndertimi, kjo vile ofron te gjitha kushtet per nje jete luksoze. Siperfaqja e ...

Vile 3-kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
E ndare ne 3 kate
Me Qira 621-10V 5000 €

Vile 3-kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi prane rruges se Elbasanit ne Tirane. E ndare ne 3 kate, trualli i shtepise ka nje siperfaqe rreth 789 m2, me siperfaqe ndertimi rreth 543 m2. Banesa organizohet ne: Dhome pritje dhe sallon ne katin e ...

Vile 3 kateshe me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Eshte e organizuar me bodrum nentoke, sallon
Me Qira 621-5V 1900 €

Vile 3 kateshe me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Eshte e organizuar me bodrum nentoke, sallon ne katin e pare, dy dhoma gjumi dhe banjo ne katin e dyte dhe ne kuzhine, banjo dhe dy ballkone ne katin e trete, me nje siperfaqje rreth 200 m2. Vila ...

Vile 4-kateshe me qira ne rrugen Osmet ne zonen e Saukut ne Tirane.
Siperfaqja e tokes eshte rreth
Me Qira 621-3V 4000 €

Vile 4-kateshe me qira ne rrugen Osmet ne zonen e Saukut ne Tirane. Siperfaqja e tokes eshte rreth 500 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte 506 m2 e organizuar si me poshte: Kati I sherben si ambient magazine. Kati II organizohet ne sallon me ...

Vile 2 kateshe me qira ne Rezidencen Long Hill ne Lunder.
Kjo vile renditet nder vilat me te vecant
Me Qira 521-32A 2900 €

Vile 2 kateshe me qira ne Rezidencen Long Hill ne Lunder. Kjo vile renditet nder vilat me te vecanta te kompleksit, duke u bazuar tek privatesia qe ofron. Perbehet nga vila 2 kateshe, nje studio 23 m2 e vecuar nga vila dhe nje depo ne zonen e oborrit 9 ...

Vile moderne me qera ne rrugen Xhaferr Shaba ne Tirane.

Ndodhet ne nje kompleks rezidencial vilas
Me Qira 1015-65b 3500 €

Vile moderne me qera ne rrugen Xhaferr Shaba ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial vilash prane autostrades Tirane-Elbasan. Kompleksi ju ofon siguri me kamera 24-ore dhe administrim.  Toka ka siperfaqe prej 800 m2 ndersa ndertimi ...

Vile 3-kateshe per zyra me qira prane Pazarit te Ri ne Tirane.

Ndertesa ka nje siperfaqe trualli
Me Qira 421-32V 800 €

Vile 3-kateshe per zyra me qira prane Pazarit te Ri ne Tirane. Ndertesa ka nje siperfaqe trualli prej 180 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 110 m2 te ndare ne 3 kate. Kati i pare organizohet ne nje dyqan 40 m2, tualet dhe oborr i vogel. Kati i dyte ...

Vile moderne per qira ne zonen e Farkes ne Tirane.

Ka nje siperfaqe parcele prej 239 m2 dhe siper
Me Qira 421-27V 3500 €

Vile moderne per qira ne zonen e Farkes ne Tirane. Ka nje siperfaqe parcele prej 239 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 385.7 m2 te ndare ne 4 kate. Kati pare organizohet ne sallon, nje dhome qe mund te sherbeje si palester ose mund te kthehet ne ...

Vile tre kateshe me qira prane qendres tregtare TEG ne Tirane. 
Vila ka nje siperfaqe trualli
Me Qira 321-16D 1500 €

Vile tre kateshe me qira prane qendres tregtare TEG ne Tirane.  Vila ka nje siperfaqe trualli prej 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 264 m2. Shepia eshte e organizuar ne: Kati i pare ne sallon, kuzhine dhe tualet. Kati i dyte ne tre dhoma gjumi, ...