Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 400 €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane , (TRR-415-69a)

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

I pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te ri dhe  me pamje pjeserisht nga Liqeni Artificial i Tiranes. 

Me nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 ofron sallon bashkangjitur me kuzhinen, 3 dhoma gjumi , njera e pershtatur si zone ngrenje dhe 2 te tjera dhoma gjumi, 2 tualete, corridor , 2 ballkone.

E mobiluar me mobilje te reja dhe funksionale.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen me kondicioner.

Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ju ofron komoditetin e nevojshem per nje jetese te qete.


Cmimi 400 €/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-419-12L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:330 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Qendres Concord ne Tirane (TRS-419-13S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane Qendres Concord, ne rrugen Abdyl Paj...

Cmimi:50.000 Euro

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-419-14S)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Shahin Ma...

Cmimi:250.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane zone se Selvise ne Tirane (TRR-419-15T)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane Ndodhet ne k...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges 5 Maji ne Tirane (TRR-419-16S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane rruges 5 Maji, ne rrugen Abdyl Pajo ne ...

Cmimi:180 Euro