Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -51 m2
Cmimi - 60.000 €
Lloji i prones -Zyre

Zyre per shitje ne rrugen Federik Shiroka ne Tirane, (TRS-101-105)

Zyre per shitje ne rrugen Federik Shiroka ne Tirane, me siperfaqe 51 m2, ne katin e dyte te kesaj ndertese te re dhe ne nje lagje shume te populluar.

Cmimi 60.000


Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan me qera prane rruges Teodor Keko ne Tirane (TRR-316-15b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Jata ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne ...

Cmimi:370 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane (TRS-316-18b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:103.500 Euro

Dyqan per shitje shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane (TRS-316-16K)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne k...

Cmimi:217.000 Euro

Zyre me qera prane Liceut Artistik ne Tirane (TRR-316-20b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRS-316-22b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Tirana Ring Center. Pozicionohet ne kat...

Cmimi:170.000 Euro