Zyra Në Shitje Tirane

Ambient biznesi/zyre ne shitje ne rrugen Arkitekt Sinani

Zyra eshte pjese e nje pallati te ri dhe
Në Shitje 1222-43R 96.000 €

Ambient biznesi/zyre ne shitje ne rrugen Arkitekt Sinani Zyra eshte pjese e nje pallati te ri dhe pozicionohet ne katin perdhe te nderteses. Organizohet ne 1 ambient open space dhe 1 tualet, ku siperfaqja e brendshme eshte 63.7 ...

Zyre per shitje ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne qender
Në Shitje 821-5F 45.000 €

Zyre per shitje ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne qender te Tiranes. Ka nje siperfaqe prej 32 m2 te organizuar ne nje ambient te vetem dhe nje tualet jashte zyres. Zyra ofrohet e pamobiluar eshte e ...

Ambiente zyrash ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne njeren nga ndertesat me unike ne Tirane.
Do
Në Shitje 523-10R . €

Ambiente zyrash ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne njeren nga ndertesat me unike ne Tirane. Downtown One eshte i njohur per arkitekturen e tij moderne e cila formon harten e Shqiperise me ballkonet e tij ne dy anet e nderteses. Disponojme ambiente ...

Okazion!

Ambient zyre per shitje ne rrugen Teodor Keko ne zonen e Astirit ne Tirane.
Zyra eshte
Në Shitje 223-43Z 465.000 €

Okazion! Ambient zyre per shitje ne rrugen Teodor Keko ne zonen e Astirit ne Tirane. Zyra eshte e pozicionuar ne katin 2 te nje pallati te ri, me 4 hyrje te vecante nga shkallet e pallatit. Ka nje siperfaqje prej 448.2m2 dhe siperfaqe te brendshme ...

Ambient zyre ne shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te
Në Shitje 123-65Z 406.000 €

Ambient zyre ne shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne rruge kryesore. Ka siperfaqe te brendshme prej 140 m2 dhe sieprfaqe te brendshme 128.5m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, i cili mund te ndahet ...

Ambient biznesi/zyre ne shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.

Zyra eshte pjese e nje pallat
Në Shitje 1222-45R 70.000 €

Ambient biznesi/zyre ne shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane. Zyra eshte pjese e nje pallati te ri dhe pozicionohet ne katin perdhe te nderteses. Organizohet ne 1 ambient open space dhe 1 tualet, ku siperfaqja e brendshme eshte 39 ...

Zyre ne shitje ne rrugen Artan Lenja, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar n
Në Shitje 1022-40Z 94.000 €

Zyre ne shitje ne rrugen Artan Lenja, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 0te te nje pallati te ri me ashensor me fasade xhami. Zyra ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 65m2  eshte e organizuar ne ambient open ...

Ambient zyre per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri,
Në Shitje 822-36G 900.000 €

Ambient zyre per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, me hyrje te vecante nga shkallet e pallatit. Ka nje siperfaqje prej 400m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, nje tualet dhe nje kuzhine. Ambienti jepet ...

Ambient zyre per shitje ne rrugen Jata ne Tirane.
Zyra eshte pjese e nje pallati te ri e cila pozic
Në Shitje 1221-3N 330.000 €

Ambient zyre per shitje ne rrugen Jata ne Tirane. Zyra eshte pjese e nje pallati te ri e cila pozicionohet ne katin e dyte te saj. Ndahet ne 2 ambiente dhe 2 tualete, ku siperfaqja e brendshme eshte 217.9 m2. Kondicineret mundesojne ngrohjen dhe ...

Ambient zyre per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati
Në Shitje 921-11V 75.000 €

Ambient zyre per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, me hyrje te vecante nga shkalla e pallatit. Ka nje siperfaqe totale prej 75.25 m2 dhe organizohet ne nje ambient te madh open space, korridor dhe ...

Ambient zyre per shitje prane Librit Universitar ne Tirane.
Ndodhet buze rruge dhe eshte i pozicion
Në Shitje 721-5V 301.050 €

Ambient zyre per shitje prane Librit Universitar ne Tirane. Ndodhet buze rruge dhe eshte i pozicionuar ne katin 0 dhe te pare te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Siperfaqja prej 223 m2 organizohet si me poshte: Kati I: Salle pritje, 2 ...

Ambient zyre per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallat
Në Shitje 522-27A 73.000 €

Ambient zyre per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze rruges. Ka nje siperfaqe prej 27.60 m2 dhe organizohet ne nje ambient zyre dhe nje tualet. Ngrohja dhe ftohja e zyres mundesohet nga nje ...

Ambient zyre per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallat
Në Shitje 1220-30V 162.000 €

Ambient zyre per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 90 m2 te organizuar ne 2 ambiente open space dhe nje banjo. Zyre ofrohet e mobiluar dhe ne gjendje shume te ...

Ambient tregtar per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 5-te te nje komple
Në Shitje 220-47a 500.000 €

Ambient tregtar per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 5-te te nje kompleksi te ri vetem disa minuta larg qendres, tek zona e Selvise. Ky pallat eshte projektuar dhe perbehet vetem nga ambiente zyrash. Siperfaqe 290 m2 ...

Ambient zyre per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallat
Në Shitje 1219-41T 100.000 €

Ambient zyre per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te vjeter buze rruges kryesor. Me nje siperfaqe te brendshme prej 52 m2 zyra organizohet ne: ambient te hapur, tualet.dhe ballkon te mbuluar. Ambienti ...

Ambjent per zyra per shitje ne qender te Tiranes.

Ambjenti pozicionohet ne nje pallat te ri me ku
Në Shitje 514-43a 2500 €/m2 €

Ambjent per zyra per shitje ne qender te Tiranes. Ambjenti pozicionohet ne nje pallat te ri me kushte shume te mira dhe me shume biznese dhe zyra te tjera perreth saj. Ndodhet ne katin e nente te ketij pallati duke ofruar pervec te tjerash edhe nje ...

Zyre per shitje prane ambasades Amerikane ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pall
Në Shitje 519-3T 316.000 €

Zyre per shitje prane ambasades Amerikane ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 186 m2 te organizuar ne: 4 ambiente zyrash, korridor, tualet dhe ballkon. Zyra ofrohet e ...

Zyre/Apartament per shitje prane rruges Kolombo ne Tirane.

Shtepia ofron nje siperfaqe totale pre
Në Shitje 319-28T 140.000 €

Zyre/Apartament per shitje prane rruges Kolombo ne Tirane. Shtepia ofron nje siperfaqe totale prej 140 m2 e cila ofrohet e pamobiluar e organizuar ne: ambient open space I ndare me vetrate xhami ne 4 dhoma, tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ...

Ambient zyre per shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pa
Në Shitje 1118-52d 115.000 €

Ambient zyre per shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri modern. Ka nje siperfaqe prej 45.80 m2 dhe ofron nje hapesire te hapur. Zyra ofrohet e pa mobiluar. Ne katin e dyte jane vetem zyra dhe ...

Ambient per zyre per shitje prane Drejtorise se Policise ne rrugen Sami Frasheri  ne Tirane.
P
Në Shitje 518-37d 87.500 €

Ambient per zyre per shitje prane Drejtorise se Policise ne rrugen Sami Frasheri  ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje qendre biznesi, pa ashensor. Siparfaqja totale eshte 38 m2 dhe ambient i brendshem eshte 33 m2. Zya eshte e ...

Ambient biznesi per shitje ne zonen komerciale te Kullave Binjake ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne ka
Në Shitje 218-41R 900.000 €

Ambient biznesi per shitje ne zonen komerciale te Kullave Binjake ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare te Kullave Binjake ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane. Siperfaqja totale prej 150 m2 eshte e organizuar ne 5 dhoma qe mund te perdoren ...

Zyre per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Në Shitje 1217-41d 110.000 €

Zyre per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme e zyres eshte 74 m2 e shperndare ne open space dhe tualet. Zyra ofrohet bosh, e mirembajtur dhe e pajisur me nje ...

Zyra ndodhet prane Lanes tek Ish-Ekspozita Shqiperia Sot.Zyra ndodhet ne katin e pare ne zonen e bre
Në Shitje 617-41K 75.000 €

Zyra ndodhet prane Lanes tek Ish-Ekspozita Shqiperia Sot.Zyra ndodhet ne katin e pare ne zonen e brendshme te nje pallati te ri. Siperfaqja e zyres eshte 25 m2 e shperndare ne nje hapesire te vetme, dhe nje tualet.Ambienti ofron kushte komode per zyre, ...

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve.

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume pra
Në Shitje 417-29K 53.000 €

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane zones se Selvise. Ka nje hapesire prej   27 m2 e organizuar ne 1 ambient, me shkalle te vecanta nga hyrja e pallatit. Ideale per zyra ...

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane
Në Shitje 417-27K 93.000 €

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane zones se Selvise. Ka nje hapesire prej   43 m2 e organizuar ne 2 dhoma te vecuara, me shkalle te vecanta nga hyrja e pallatit. Ideale per zyra ...

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane
Në Shitje 417-26K 112.000 €

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane zones se Selvise. Ka nje hapesire prej   57 m2 open space me shkalle te vecanta nga hyrja e pallatit. Ambienti eshte i orientuar nga veriu dhe e ...

Zyre per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane.

Zyra ka nje hapesire prej  50 m2 dhe ndod
Në Shitje 417-20K 60.000 €

Zyre per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane. Zyra ka nje hapesire prej  50 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te  nje pallati te ri prane rruges se Bogdaneve. Eshte e ndare ne dy kate ku ne katin e pare eshte e organizuar ne ambient ...

Zyre per shitje ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri
Në Shitje 217-22K 450.000 €

Zyre per shitje ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane rruges Besim Imami. Ka nje hapesire prej 117.5 m2 te shperndare ne nje salle te madhe, 2 tualete dhe dhome arkivi. Aktualisht eshte e dhene ...

Zyre per shitje ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Në Shitje 1116-58K 266.000 €

Zyre per shitje ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Shkolles Edit Durham. Ka nje hapesire prej 95 m2 te shperndare ne 3 dhoma, 2 tualete, arkiv dhe koridor. Kjo prone eshte pershtashme per ...

Apartament  per  zyre  per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane.
Zyra  ndodhet
Në Shitje 1016-39d 95.000 €

Apartament  per  zyre  per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane. Zyra  ndodhet ne bllokun e pallateve Gintash, ne katin e pare dhe ka nja siperfaqe prej 107 m2. Siperfaqja eshe e shperndare  ne kater dhoma, nje kuzhine te ...

Zyre per shitje ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Në Shitje 916-53K 275.000 €

Zyre per shitje ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane Parkut Kombetar. Ka nje hapesire prej 184 m2 te shperndare ne ambient te madh qe momentalisht funksionon si dhome server, tualet dhe ...

Ambjent zyre per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.E pozicionuar ne rrugen kyresore ne katin
Në Shitje 3200 €/m2 €

Ambjent zyre per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.E pozicionuar ne rrugen kyresore ne katin e dyte te nje ndertese te re dhe shume te mirembajtur.Me nje siperfaqe te brendshme prej 173.8 m2 dhe eshte e ndare ne nje korridor dhe pjesa tjeter eshte ...

Apartament per zyre per shitje ne fillimin ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne katet e l
Në Shitje 214-51b 400.000 €

Apartament per zyre per shitje ne fillimin ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor.  Zyrat kane siperfaqe prej ...

Ambjent per zyra ne shitje prane Sheshit Wilson ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e III-te te nje
Në Shitje 1014-44j 140.000 €

Ambjent per zyra ne shitje prane Sheshit Wilson ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e III-te te nje qendre tregtare ku operojne dhe zyra te tjera perfaqesuese, supermarket e dyqane te ndryshme.Qendra ju ofron komoditetin, sigurine dhe fasilitetet e ...

Apartament per zyra ne shitje prane Farmacise Greke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat
Në Shitje 1213-29 108.000 €

Apartament per zyra ne shitje prane Farmacise Greke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per biznes dhe zyra, ne rrugen Vaso Pasha. Pozicionohet ne katin e III-te te pallatit, i pajisur me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 72 ...

Zyre ne shitje pas Karburant Martinit te Zogu i Zi ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e II-te te nj
Në Shitje 913-5 100.000 €

Zyre ne shitje pas Karburant Martinit te Zogu i Zi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 50 m2. I tere kati eshte ne funksion te bizneseve. Ambjenti ofron mundesi mjaft te mira reklamimi, si ne brendesi te ...