Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Mirdite
Siperfaqja -760 + 4000 m2
Cmimi - 230.000 Euro €
Lloji i prones -Biznes

Kompleks blegtoral per shitje afer qytetit te Rreshenit ne Mirdite , (MRS-1117-1a)

Kompleks i prodhimit dhe i rritjes se derrave ne Mirdite.

Ndodhet ne fshatin Tarazh vetem 3 km nga qyteti i Rreshenit dhe 100 m nga rruga nacionale Rreshen-Burrel, ne breg te Lumit Zmeja.

Kompleksi eshte ndertuar ne vitin 2011-2012 mbi nje siperafaqe toke truall prej 4000 m2 , siperfaqja e ndertimit eshte 760.8 m2 e ndare ne 4 sektore:

Sektori i dosave ne nderzim

Sektori i maternitetit i pajisur me 15 shtreter

Sektori i shkeputjes ose fledeski

Sektori i majmerise qe ze dhe gjysmen e siperfaqes se objektit.

Kompleksi ka kapacitet per 50 dosa dhe mesatarisht ne nje vit riprodhon 1200 gica.

Eshte ndertuar sipas teknologjise austriake duke filluar nga dyshemeja me pllake betony dhe plastike, shtreterit, bokset dhe ushqyesit.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie. 

Ofrohet edhe per qera me vleren 1200 euro/muaj

 

Cmimi 230.000 Euro

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1014-72b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRS-715-49m)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Pozi...

Cmimi:80.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne Qender te Tiranes (TRS-1014-73j)
Tirane,Albania

Apartament modern 1+1 ne shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.Ban...

Cmimi:140.000 euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRS-1014-74b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Shtepia ndo...

Cmimi:107.000 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne zonen e Selites se Vogel ne Tirane (TRR-1014-76b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:700 Euro