Kompleks blegtoral per shitje afer qytetit te Rreshenit ne Mirdite , (MRS-1117-1a)

ID MRS-1117-1a
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 230.000 Euro
Sipërfaqe m2 760 + 4000 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Mirdite
Adresa Rreshen

Kompleks i prodhimit dhe i rritjes se derrave ne Mirdite.

Ndodhet ne fshatin Tarazh vetem 3 km nga qyteti i Rreshenit dhe 100 m nga rruga nacionale Rreshen-Burrel, ne breg te Lumit Zmeja.

Kompleksi eshte ndertuar ne vitin 2011-2012 mbi nje siperafaqe toke truall prej 4000 m2 , siperfaqja e ndertimit eshte 760.8 m2 e ndare ne 4 sektore:

Sektori i dosave ne nderzim

Sektori i maternitetit i pajisur me 15 shtreter

Sektori i shkeputjes ose fledeski

Sektori i majmerise qe ze dhe gjysmen e siperfaqes se objektit.

Kompleksi ka kapacitet per 50 dosa dhe mesatarisht ne nje vit riprodhon 1200 gica.

Eshte ndertuar sipas teknologjise austriake duke filluar nga dyshemeja me pllake betony dhe plastike, shtreterit, bokset dhe ushqyesit.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie. 

Ofrohet edhe per qera me vleren 1200 euro/muaj

 

Cmimi 230.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën