Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -1500 m2
Cmimi - 290.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-118-42L)

Toke per shitje ne rrugen e Ullishtes ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore dhe ka akseste lehte ne te.

Toka ka siperfaqe totale prej 1500m2.

Kjo zone eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile ose kapanoni.

Zona eshte e qete dhe po zhvillohet gradualisht me biznese te shumllojshme.

Ka akses te direkt ne rrugen e Ullishtes dhe rrugen e Garunjes dhe pak minuta nga autostrada Tirane-Elbasan.

Kjo prone eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 290.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences se Kodres e Diellit ne Tirane (TRR-717-10K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. ...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne Rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-717-12K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Dibres shume prane zones se Me...

Cmimi:60.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-717-11K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane rruges Rrapo Hekali ne Tirane. Ofrohen...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane, (TRR-717-13d)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Dritan Hoxha. Apartamenti ndodhet ne k...

Cmimi:250 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-717-14L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera tek Qendra ETC ne Tirane. Ndodhet ne katin e...

Cmimi:2000 Euro