Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -1500 m2
Cmimi - 290.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-118-42L)

Toke per shitje ne rrugen e Ullishtes ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore dhe ka akseste lehte ne te.

Toka ka siperfaqe totale prej 1500m2.

Kjo zone eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile ose kapanoni.

Zona eshte e qete dhe po zhvillohet gradualisht me biznese te shumllojshme.

Ka akses te direkt ne rrugen e Ullishtes dhe rrugen e Garunjes dhe pak minuta nga autostrada Tirane-Elbasan.

Kjo prone eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 290.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane , (TRS-1014-60a)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. V...

Cmimi:600.000

Apartament 2+1 me qera te kompleksi Panorama ne Tirane , (TRR-914-35a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti poz...

Cmimi:350

Apartament 2+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRR-914-36j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.Banesa ndo...

Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-914-37j)
Tirane,Albania

Ne rast se po kerkoni apartament komod ne qender te qytetit, ky esht...

Cmimi:500 euro

Magazina me qera ne Prush , Vaqarr ne Tirane (TRR-914-38b)
Tirane,Albania

Magazine me qera ne rrugen e re te Prushit. Magazina ndodhet ne kat...

Cmimi:2.100 Euro