Toke per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-118-42L)

ID TRS-118-42L
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 290.000 Euro
Sipërfaqe m2 1500 m2
Qyteti Tirane
Adresa Liqeni i Thate ne Tirane

Toke per shitje ne rrugen e Ullishtes ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore dhe ka akseste lehte ne te.

Toka ka siperfaqe totale prej 1500m2.

Kjo zone eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile ose kapanoni.

Zona eshte e qete dhe po zhvillohet gradualisht me biznese te shumllojshme.

Ka akses te direkt ne rrugen e Ullishtes dhe rrugen e Garunjes dhe pak minuta nga autostrada Tirane-Elbasan.

Kjo prone eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 290.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën