Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -170 m2
Cmimi - 500 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane (TRR-318-29L)

Zyre me qera prane bllokut te magazinave ne rrugen Sulejman Vathi.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe shume prane me rrugen kryesore.

Me siperfaqe totale prej 170m2 organizohet ne nje ambient open space, 2 dhoma zyre, tualet dhe ballkon.

Pjesa ballore e zyres eshte e rrethuar me vetrate xhami per te reklamuar sa me mire aktivitetin tuaj.

Ka nje organizim te mire te struktures se brendshme. Eshte e ndare me mur kartonxhez qe mund te hiqet shume kollaj duke ofruar nje ambient open space.

Ndricimi kryhet nepermjet spoteve te ndryshme.

Eshte e orientuar nga veriu dhe jugu duke ofruar drite natyrale gjate gjithe dites.

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar kohet e fundit.

Ka kases te lehte ne Bulevardin e Ri te Tiranes, Unazen e Vogel dhe rruge te tjera lidhese.

Cmimi: 500 Euro/muaj.

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile me qera ne nje zone residenciale ne Lunder , Tirane , (TRR-815-35a)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera ne Lunder, Tirane.Pjese e nje kompleksi resid...

Cmimi:2200

Apartament dupleks me qera pjese e nje kompleksi residencial ne Lunder , Tirane , (TRR-815-36a)
Tirane,Albania

Apartament dupleks  me qera ne Lunder, Tirane.Apartamenti ka fo...

Cmimi:2000

Apartament 2 + 1 per shitje prane Prokurorise se Tiranes (TRS-815-38b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:120.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa Tiranes (TRR-815-39b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndod...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2 + 1 me qera rruges se Dibres ne Tirane (TRR-815-40b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:330 Euro